Auction 96. Postage dues

40877

1950 "groszy" znaczki dopłaty ze stempelkiem typu 3 na niedostatecznie opłaconym liście zamiejscowym (30 zamiast 60 gr) wysłanym 2.1.51 z miejscowości Lipiny Śląskie do Warszawy; znaczki dopłaty o wartości 60 gr (podwójna wysokość niedopłaty) doklejono w urzędzie Warszawa 1 i skasowano je 5.1.51; rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; sygnowano Roszkowski.

Fi.D118, D123
Mi.P135, P140
250 PLN
42604

1908 pasek trzech znaczków częściowo bez perforacji (bez jednej perforacji grzebieniowej), w pasku znaczek cięty marginesowy, znaczek z częściową perforacja i znaczek normalnie perforowany.Wysoka wycena katalogowa.

Fi.D150nz + D150MK + D150
450 PLN
42605

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 72, gwarancja Mikulski.

Fi.D1
60 PLN
42606

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 21, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
50 PLN
42607

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 90, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
15 PLN
42608

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 95, złamanie i uszkodzony narożnik, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
10 PLN
42609

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 39, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D1
70 PLN
42610

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 halerzy z nadrukiem formy IIA z poz. 85, jeden z najrzadszych podstawowych znaczków wydania krakowskiego o nakładzie zaledwie 150 sztuk, znaczek w bardzo dobrym stanie z słabo widocznym śladzie po podlepce, fotoatest Schmutz.

Fi.D2
15 000 PLN
42611

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.47, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.D3
Mi.P3
40 PLN
42612

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
25 PLN
42613

Fi.D3
35 PLN
42614

Fi.D3
40 PLN
42615

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja.

Fi.D3
25 PLN
42616

Fi.D3
35 PLN
42617

Fi.D3
40 PLN
42618

Fi.D3
35 PLN
42619

Fi.D3
40 PLN
42620

Fi.D3
40 PLN
42621

Fi.D3
35 PLN
42622

Fi.D3
35 PLN
42623

Fi.D3
30 PLN
42624

Fi.D3
30 PLN
42625

Fi.D3
40 PLN
42626

Fi.D3
30 PLN
42627

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 28, załamanie. gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
15 PLN
42628

Fi.D3
15 PLN
42629

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
35 PLN
42630

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.22(72) "ułamana końcówka Z i uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis pozycji Mikstein, Schmutz.

Fi.D3 B
60 PLN
42631

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.25(75) "romb z haczykiem", na zabkach przebarwienia, gwarancja i opis pozycji.

Fi.D3 B
30 PLN
42632

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.49(99) "złamane K", gwarancja i opis pozycji Falkowski.

Fi.D3 B
60 PLN
42633

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.31/42, prawe znaczki z błędami na poz.32 i 42 "pęknięta poprzeczka w A", gwarancja Łaszkiewicz, Mikulski, z opisem Schmutz.

Fi.D3 B
500 PLN
42634

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IID z poz. 36-37, prawy znaczek z błędem "ścięte C", bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3 B5
320 PLN
42635

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz.55 (Fi.5500.-), piękny stan, sygnatura firmowa, SM gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Schmutz.

Fi.D4I
Mi.P11
5 000 PLN
42636

Fi.D4I
1 000 PLN
42637

Fi.D4I
1 700 PLN
42638

Fi.D4I B14
1 000 PLN
42639

Fi.D4I
1 800 PLN
42640

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.46 "uszkodzone obie litery P", gwarancja Mikstein, Bruba, Mikulski.

Fi.D4I B
Mi.P11
1 500 PLN
42641

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.1, gwarancja Koopman, z opisem Mikulski.

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
42642

Fi.D8
590 PLN