Auction 94. Germany

26144

1936 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4, kasowany okolicznościowo 26.7; z pełną oryginalną gumą.

Mi.Bl.4X
50 PLN
26145

1936 III Rzesza, Reichsparteitag, karta propagandowa, z wykonanymi stalorytem znakiem opłaty i ilustracją, ostemplowana okolicznościowo i wysłana 12.9 z Norymbergi.

Mi.P273
30 PLN
26146

1936 III Rzesza, ilustrowana karta propagandowa "Żelazny Krzyż" ostemplowana okolicznościowo 31.8 w Wiesbaden.

Mi.P290
150 PLN
26147

120 PLN
26148

1937 III Rzesza, ochrona przeciwlotnicza, seria czysta.

Mi.643-45
30 PLN
26149

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, statki, seria kasowana.

Mi.651-59
30 PLN
26150

1937 III Rzesza, 48.urodziny Hitlera, blok skasowany 20.4 datownikiem DEUTSCHE SCHIFFSPOST HAMBURG-AFRIKA P-D. WINDHUK DEUTSCHE AFRIKA-LINIEN z wyróżnikiem "a", doskonały stan zachowania.

Mi.Bl.7
120 PLN
26151

Mi.Bl.10
150 PLN
26152

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany w Wałbrzychu 12.8 datownikiem eksploatacyjnym WALDENBURG (SCHLES.) 1; dobry stan zachowania.

Mi.Bl.10
120 PLN
26153

1938 III Rzesza, Reichsparteitag, znaczki na rzadkiej propagandowej widokówce unieważnione 10.9 w Norymberdze kasownikiem okolicznościowym.

Mi.665
150 PLN
26154

1938 III Rzesza, znaczek na widokówce unieważniony 26.8 kasownikiem okolicznościowym z okazji wizyty regenta Węgier - admirała Horthy'ego w Niemczech.

Mi.666
150 PLN
26155

1938 III Rzesza, Adolf Hitler, kasowane znaczki: za 6+19 Pf. i trzy za 12+38 Pf. (Mi.27.50 euro)

Mi.672x, 691, 744, 813
25 PLN
26156

Mi.675-83
30 PLN
26157

1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją przedstawiającą widok ogólny miejscowości Johannisbad, z sygnaturą 41-175-1-B9, czysta.

Mi.P236
20 PLN
26158

1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją przedstawiającą widok ogólny miejscowości Trautenau, z sygnaturą 41-174-1-B9, czysta.

Mi.P236
20 PLN
26159

1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją Bad Salzuflen z sygnaturą 41-165-1-B2, wysłana 2.4.41 z Hamburga do Lipska.

Mi.P236
25 PLN
26160

1938 III Rzesza, ilustrowana karta pocztowa, sygnatura (37-102-1-B4), wysłana 17.5 z Monachium do Lipska, znak opłaty unieważniony idealnie odbitym wirnikiem reklamowym; doskonały stan zachowania; temat - TELEFON, TELEKOMUNIKACJA.

Mi.P236
50 PLN
26161

1938 III Rzesza, dekoracyjna ilustrowana karta propagandowa.

Mi.P275
50 PLN
26162

1938 stempel okolicznościowy urodzin A.Hitlera.

60 PLN
26163

Mi.686-88
50 PLN
26164

1939 III Rzesza, wystawa samochodowa w Berlinie, seria kasowana.

Mi.686-88
20 PLN
26165

1939 III Rzesza, 70. rocznica "Derby Niemiec", znaczek za 25+50 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.

Mi.698
40 PLN
26166

1939 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek za 42+108 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.

Mi.699
60 PLN
26167

1939 III Rzesza, Kameradschaftsblok der Deutschen Reichspost (I), seria czysta.

Mi.702-13
100 PLN
26168

1939 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, budowle, seria czysta.

Mi.730-38
70 PLN
26169

1940 III Rzesza, Targi w Lipsku, seria czysta.

Mi.739-42
12 PLN
26170

1940 III Rzesza, 51 urodziny A.Hitlera, znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo 20.4 w Berlinie.

Mi.744
30 PLN
26171

1940 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", znaczek za 25+100 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.

Mi.746
30 PLN
26172

1940 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.

Mi.747
150 PLN
26173

1940 zeszycik znaczkowy poczty niemieckiej.

Mi.MH46
120 PLN
26174

1941 III Rzesza, Wiosenne Targi Lipskie, seria na specjalnej karcie ostemplowana 30.8 kasownikiem okolicznościowym; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.764-67
40 PLN
26175

1941 III Rzesza, wyścigi trzylatków "Das Blaue Band", znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.6 w Hamburgu.

Mi.779
20 PLN
26176

1941 III Rzesza, gonitwa o "Wielką Nagrodę Stolicy Rzeszy Berlin-Hoppegarten", znaczek za 25+50 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.

Mi.803
20 PLN
26177

1942 III Rzesza, karta propagandowa, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 15.3 i 20.4 w Berlinie.

Mi.812, 813y
50 PLN
26178

1942 III Rzesza, Adolf Hitler - urodziny, czysty znaczek za 12+38 Pf.

Mi.813y
20 PLN
26179

1942 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", znaczek za 25+100 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.

Mi.814
30 PLN
26180

1942 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek za 42+108 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.

Mi.815
20 PLN
26181

1942 III Rzesza, Europejski Kongres Pocztowy we Wiedniu, wydanie z przedrukiem ostemplowane okolicznościowo 20.10 we Wiedniu.

Mi.823-25
15 PLN
26182

1942 III Rzesza, znaczki urzędowe, wydanie bez znaku wodnego, seria czysta.

Mi.D155-65
60 PLN
26183

1942/44 III Rzesza, znaczki urzędowe, wydanie bez znaku wodnego, seria czysta.

Mi.D166-77
55 PLN