5329 |
1948 walka z gruźlicą, seria z różnymi przywieszkami. | Fi.485-8 Mi.511-4 |
| 70 PLN | |
5330 |
1948 walka z gruźlicą, 10 serii stemplowanych z kompletem przywieszek. | Fi.485-8 Pw1-10 Mi.511-4 |
| 350 PLN | |
5331 |
1948 walka z gruźlicą, bloki legitymacyjne z oznaczeniem zaakceptowanych walców: 3+2 zł - O.k.W.II.; 5+5 zł - O.k.W.I.; 6+4 zł - O.k.W.I.; 15+10 zł - O.k.W.II.; znajdujące się pod 46 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.485-88 Pw Mi.511-14 Zf |
| 220 PLN SOLD | |
5332 |
1948 walka z gruźlicą, komplet dziesięciu serii czystych z różnymi przywieszkami; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.485-88 Pw Mi.511-14 Zf |
| 700 PLN | |
5333 |
1948 walka z gruźlicą, znaczek z błędem "bransoletka". | Fi.487B1 Mi.513 |
| 60 PLN | |
5334 |
1948 walka z gruźlicą, parka bez perforacji poziomej na marginesie, rzadkie. | Fi.488s Mi.514Uo |
| 220 PLN | |
5335 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, narożny czworoblok znaczka za 80 zł. | Fi.489 Mi.515 |
| 90 PLN | |
5336 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, znaczek z przywieszką. | Fi.489 Pw2 Mi.515 |
| 170 PLN | |
5337 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria na małych podlepkach. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 70 PLN | |
5338 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria z narożnikowymi marginesami. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 140 PLN | |
5339 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, serię. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 100 PLN | |
5340 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria. | Fi.489-91 Mi.515-7 |
| 120 PLN | |
5341 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, narożnikowa seria czysta z numerem arkusika, ładny stan, zwykła seria (Fi.210.-). | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 250 PLN | |
5342 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację seria czysta w ładnym stanie (Fi.210.-). | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 120 PLN | |
5343 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, oryginalnie kasowana seria (Fi.270.-), gwarancja Krawczyk. | Fi.489-91 Mi.515-17 |
| 200 PLN | |
5344 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, seria w parkach rozdzielonych przywieszką na kopercie z pierwszego dnia obiegu jako list lotniczy polecony do Stanów Zjednoczonych, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.489-91 FDC Mi.515-7 |
| 500 PLN | |
5345 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, list lotniczy z Bydgoszczy 14.5.49 do Paryża, na odwrocie wirnik tranzytowy z warszawy, gwarancja Krawczyk. | Fi.490 Mi.516 |
| 250 PLN | |
5346 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, luzak z serii. | Fi.490 Mi.516 |
| 40 PLN | |
5347 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, luzak z serii. | Fi.491 Mi.517 |
| 40 PLN | |
5348 |
1948 Kultura polska, czysta seria z bloku (Fi.160.-). | Fi.A429-36 Mi.A-H486 |
| 120 PLN | |
5349 |
1948 Kultura polska, znaczki z bloku w ośmiobloku (Fi.200.-). | Fi.429-36 A Mi.A-H486 |
| 160 PLN | |
5350 |
| 480 PLN | |
5351 |
1948 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Poznań - Kraków. | Fi.Cp103 |
| 80 PLN | |
5352 |
1948 Kultura Polska, luksusowo kasowany okolicznościowo we Wrocławiu blok, gwarancja. | Fi.bl.10 |
| 1 200 PLN | |
5353 |
1948 bojownicy o wolność i demokracje, blok w gabinetowym stanie. | Fi.bl.11 Mi.Bl.11 |
| 600 PLN SOLD | |
5354 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, blok w doskonałym stanie. | Fi.bl.11 Mi.Bl.11 |
| 550 PLN SOLD | |
5355 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację, blok czysty z poz.4 w sektorze, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.bl.11 |
| 680 PLN | |
5356 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, blok bez numeru kontrolnego, doskonały stan zachowania. | Fi.bl.11MK Mi.Bl.11 |
| 2 300 PLN SOLD | |
5357 |
1948 bojownicy o wolność i demokrację, rzadki blok bez numeru kontrolnego, ta niewielka partia bloków w tym ten egzemplarz wydrukowano na nieco innym papierze w stosunku do egzemplarzy numerowanych (pod lampą UV papier wykazuje ciemniejszy szarawy odcień), doskonały stan zachowania, fotoatest Berbeka. | Fi.bl.11MK Mi.bL.11 |
| 2 700 PLN SOLD | |
5358 |
1948 "Narodowy Bank Polski Centrala" - 16 zł frankatura mechaniczna FC005 Warszawa 5 (Hampel - 95 pkt.), list - koperta druk o sygnaturze 669 przesłany miejscowo 9.7; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
5359 |
1948 wewnętrzna wojskowa korespondencja między jednostkami, stempel okolicznościowy ze Szczecina "WYSTAWA ZIEM ODZYSKANYCH WE WROCŁAWIU LIPIEC - SIERPIEŃ 1948. | |
| 70 PLN | |
5360 |
| 15 PLN | |
5361 |
1949 "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" Warszawa, znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo 7.10 (Myślicki 49 090); temat - CHOPIN. | Fi.422B Mi.457A |
| 50 PLN | |
5362 |
1949 kartka z Poznania do Ameryki. | Fi.433A Mi.467B |
| 20 PLN | |
5363 |
1949 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Piła - Tczew numer 624 do Gdańska. | Fi.435A Mi.469B |
| 40 PLN | |
5364 |
1949 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Wrocław - Katowice nr 701. | Fi.450 |
| 30 PLN | |
5365 |
1949 list polecony z Elbląga do Poznania, z mieszaną frankaturą "Bierutów", na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.470, 475, 476 Mi.518, 523, 524 |
| 30 PLN | |
5366 |
1949 kartka z Poznania do Ameryki. | Fi.472, 475 Mi.520, 523 |
| 15 PLN | |
5367 |
1949 lotniczy list polecony z Trzebini do Stanów Zjednoczonych, nalepka kontroli dewizowej. | Fi.475 Mi.523 |
| 40 PLN | |
5368 |
1949 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Bydgoszcz - Poznań nr 425. | Fi.475 |
| 80 PLN | |