Page:
Pope John Paul II
Poz# Features Catalog Description Actual price
42047
Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

50 PLN
42048
Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

50 PLN
42049

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

10 PLN
42050

1979 wydanie okolicznościowe poczty w Watykanie.

15 PLN
42051

Mi.782-83

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.

1 200 PLN
42052

1980 kartka okolicznościowa z okazji 35. rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Myślenickiej.

15 PLN
42053

Mi.1398-01, Bl.15

1981 wizyta Papieża Jana Pawła II na Filipinach.

50 PLN
42054

Mi.1398-1401

1981 wizyta Papieża Jana Pawła II na Filipinach.

40 PLN
42055

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.

20 PLN
42056

Mi.2561

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Hiszpanii, znaczek i winietki w formie bloczka w karnecie.

40 PLN
42057

1982 wizyta Jana Pawła II w Hiszpanii.

15 PLN
42058

Mi.1002-03 

1983 wizyta Jana Pawła II w Hondurasie.

20 PLN
42059

Mi.1186

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lourdes.

20 PLN
42060

Mi.1453-54

1983 wizyta Jana Pawła II w Salwadorze.

20 PLN
42061

Mi.1749

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Austrii.

20 PLN
42062

1983 wizyta Jana Pawła II w Austrii.

10 PLN
42063

1983 arkusik znaczka z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Liechtensteinie.

20 PLN
SOLD
42064

1983 V-LECIE PONTYFIKATU J.ŚW.JANA PAWŁA II, stempel okolicznościowy poczty brytyjskiej, znaczek na karcie pocztowej skasowany 15.X w Londynie.

50 PLN
42065

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Częstochowie.

10 PLN
42066

1983 5-lecie pontyfikatu papieża Jana Pawła II, koperta okolicznościowa poczty brytyjskiej.

25 PLN
42067

Mi.526

1984 wizyta papieża Jana Pawła II na Wyspach Salomona.

30 PLN
42068

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Szwajcarii.

20 PLN
42069

1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria.

10 PLN
42070

Mi.1124 

1985 wizyta Jana Pawła II w Luxemburgu.

10 PLN
42071

Mi.1879-81

1985 wizyta Jana Pawła II w Togo.

30 PLN
42072

Mi.Bl.12

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein.

30 PLN
42073

1985 koperty okolicznościowe poczty watykańskiej upamiętniające wizyty pielgrzymki papieża Jana Pawła II w ozdobnym wkładniku.

45 PLN
42074

1986 FDC serii wydania poczty Watykanu, na jednym znaczku Krzyż papieski.

20 PLN
42075
Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

50 PLN
42076
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

40 PLN
42077
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

40 PLN
42078
Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

200 PLN
42079

1987 kasownik okolicznościowy - przelot Jana Pawła II z warszawy do Rzymu samolotem LOT.

10 PLN
42080

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, koperta okolicznościowa.

20 PLN
42081

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce.

15 PLN
42082

1987 koperta i wirnik okolicznościowy z okazji wizyty Jana Pawła II w Polsce.

15 PLN
42083
Fi.1471-3

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopercie FDC.

25 PLN
42084

Mi.439-42

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Botswanie, seria czysta.

20 PLN
42085

Mi.707-10, Bl.51

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho, seria i blok czyste.

40 PLN
42086

Mi.952-6

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopertach FDC.

25 PLN