The auction will start on 19.04.2024

Auction 89. Germany

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25073

1935 wydanie z dopłatą na cele dobroczynne, parka z zeszycika znaczkowego.


Mi.588+593
30 PLN
25074

1936 III Rzesza, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, seria znaczków skasowana okolicznościowo, bardzo dobry stanie zachowania.


Mi.609-16
30 PLN
25075

1936 III Rzesza, kongres w Hamburgu, seria czysta.


Mi.622-23 
20 PLN
25076

1936 III Rzesza, karta pocztowa - druki, wysłana 1.I.1937 z Freiburga (Breisgau) do Sommerfeld; zwraca uwagę pozdrowienie "Heil Hitler" przy końcu tekstu.


Mi.634 
20 PLN
25077

1936 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4, kasowany okolicznościowo 26.7; z pełną oryginalną gumą.


Mi.Bl.4X
50 PLN
25078

1936 III Rzesza, Reichsparteitag, karta propagandowa, z wykonanymi stalorytem znakiem opłaty i ilustracją, ostemplowana okolicznościowo i wysłana 12.9 z Norymbergi.


Mi.P273 
30 PLN
25079

1936 III Rzesza, ilustrowana karta propagandowa "Żelazny Krzyż" ostemplowana okolicznościowo 31.8 w Wiesbaden.


Mi.P290
150 PLN
25080

1936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.55 euro).


120 PLN
25081

1937 III Rzesza, ochrona przeciwlotnicza, seria czysta.


Mi.643-45
30 PLN
25082

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, statki, seria kasowana.


Mi.651-59
30 PLN
25083

1937 III Rzesza, 48.urodziny Hitlera, blok skasowany 20.4 datownikiem DEUTSCHE SCHIFFSPOST HAMBURG-AFRIKA P-D. WINDHUK DEUTSCHE AFRIKA-LINIEN z wyróżnikiem "a", doskonały stan zachowania.


Mi.Bl.7
120 PLN
25084

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany okolicznościowo 1.8 w pierwszym dniu obiegu; z pełną oryginalną gumą.


Mi.Bl.10
150 PLN
25085

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany w Wałbrzychu 12.8 datownikiem eksploatacyjnym WALDENBURG (SCHLES.) 1; dobry stan zachowania.


Mi.Bl.10
120 PLN
25086

1938 III Rzesza, Reichsparteitag, znaczki na rzadkiej propagandowej widokówce unieważnione 10.9 w Norymberdze kasownikiem okolicznościowym.


Mi.665
150 PLN
25087

1938 III Rzesza, znaczek na widokówce unieważniony 26.8 kasownikiem okolicznościowym z okazji wizyty regenta Węgier - admirała Horthy'ego w Niemczech.


Mi.666
150 PLN
25088

1938 III Rzesza, Adolf Hitler, kasowane znaczki: za 6+19 Pf. i trzy za 12+38 Pf. (Mi.27.50 euro)


Mi.672x, 691, 744, 813
25 PLN
25089

1938 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, widoki Marchii Wschodniej (Ostmark) i kwiaty, seria kasowana.


Mi.675-83
30 PLN
25090

1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją przedstawiającą widok ogólny miejscowości Johannisbad, z sygnaturą 41-175-1-B9, czysta.


Mi.P236
20 PLN
25091

1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją przedstawiającą widok ogólny miejscowości Trautenau, z sygnaturą 41-174-1-B9, czysta.


Mi.P236
20 PLN
25092

1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją Bad Salzuflen z sygnaturą 41-165-1-B2, wysłana 2.4.41 z Hamburga do Lipska.


Mi.P236
25 PLN
25093

1938 III Rzesza, ilustrowana karta pocztowa, sygnatura (37-102-1-B4), wysłana 17.5 z Monachium do Lipska, znak opłaty unieważniony idealnie odbitym wirnikiem reklamowym; doskonały stan zachowania; temat - TELEFON, TELEKOMUNIKACJA.


Mi.P236 
50 PLN
25094

1938 III Rzesza, dekoracyjna ilustrowana karta propagandowa.


Mi.P275 
50 PLN
25095

1938 kartka ze stemplami okolicznościowymi z Monachium.


80 PLN
25096

1939 III Rzesza, FDC - Międzynarodowa Wystawa Samochodowa w Berlinie, seria okolicznościowa ostemplowana 17.2 na specjalnej karcie w pierwszym dniu obiegu (Mi.70 euro).


Mi.686-88 
50 PLN
25097

1939 III Rzesza, wystawa samochodowa w Berlinie, seria kasowana.


Mi.686-88 
20 PLN
25098

1939 III Rzesza, 70. rocznica "Derby Niemiec", znaczek za 25+50 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.


Mi.698
40 PLN
25099

1939 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek za 42+108 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.


Mi.699
60 PLN
25100

1939 III Rzesza, Kameradschaftsblok der Deutschen Reichspost (I), seria czysta.


Mi.702-13
100 PLN
25101

1939 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, budowle, seria czysta.


Mi.730-38
70 PLN
25102

1940 III Rzesza, Targi w Lipsku, seria czysta.


Mi.739-42 
12 PLN
25103

1940 III Rzesza, 51 urodziny A.Hitlera, znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo 20.4 w Berlinie.


Mi.744 
30 PLN
25104

1940 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", znaczek za 25+100 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.


Mi.746
30 PLN
25105

1940 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.


Mi.747
150 PLN
25106

1941 III Rzesza, Wiosenne Targi Lipskie, seria na specjalnej karcie ostemplowana 30.8 kasownikiem okolicznościowym; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.764-67
40 PLN
25107

1941 III Rzesza, wyścigi trzylatków "Das Blaue Band", znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.6 w Hamburgu.


Mi.779 
20 PLN
25108

1941 III Rzesza, gonitwa o "Wielką Nagrodę Stolicy Rzeszy Berlin-Hoppegarten", znaczek za 25+50 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.


Mi.803
20 PLN
25109

1942 III Rzesza, karta propagandowa, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 15.3 i 20.4 w Berlinie.


Mi.812, 813y 
50 PLN
25110

1942 III Rzesza, Adolf Hitler - urodziny, czysty znaczek za 12+38 Pf.


Mi.813y 
20 PLN
25111

1942 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", znaczek za 25+100 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.


Mi.814
30 PLN
25112

1942 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek za 42+108 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku.


Mi.815
20 PLN