The auctions ends in:

PoW Gross Born camp
20456
Fi.bl.1

1 000 PLN
20471

1941 Gross Born - Linde - miejscowość, która znajdowała się na terenach niemieckiego kompleksu wojskowego, na obszarze którego znajdował się oflag IID, widokówka wysłana 15.8 z do Elbląga, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN
20472

1942-45 Oflag IID - zestaw 12 przesyłek: kart, kart z wydrukowanym na odwrocie tekstem, listowników; każda całość z innym stempelkiem cenzury (1, 2, 4, 5, 7, 10, 12, 16, 18, 20, 21, 22); bardzo dobry/ dobry stan zachowania.

360 PLN
20473
Fi.2ay

1943 Święto Artylerii, kasowany znaczek za 20 f. w kolorze ciemnobrązowym na papierze szarym gładkim, gwarancja Schmutz.

280 PLN
20474
Fi.Cp1ax

1943 Święto Artylerii, karta pocztowa z ciemnoniebieskim znakiem opłaty na szarym gładkim kartonie - zaproszenie na obchody Barbarki organizowane przez 69 pułk piechoty, wysłana 3.XII, całostka o stosunkowo niewielkim nakładzie 277 sztuk; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

1 500 PLN
20475
Fi.Cp1ay

3 000 PLN
20476
Fi.Cp6x2

1943 Gołąbek, znak opłaty w kolorze czarnym, część nadawcza karty podwójnej (wyraźnie widoczne u góry ślady rozdzielania dwóch części całostki), wysłana 31.I.1944 adresowana do obozu IIE; bardzo rzadki walor - sporządzono 676 kart - w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

400 PLN
20477
Fi.Cp8x1

1943 karta obiegowa "świąteczna" o nominale 10 f, wykonana na pozostałych po jeńcach francuskich kartonikach z rysunkiem świecy i życzeniami po francusku, czysta; rzadki walor (sporządzono 579 kart) w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Korszeń.

500 PLN
20478
Fi.Cp8yII

1943 karta obiegowa o nominale 10 f, datowana i wysłana 30/XII do mjr.Konrada Rogaczewskiego szefa sztabu konspiracji obozu, na odwrocie życzenia noworoczne; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

80 PLN
20479
Fi.Cp9y

1943 jedna z części karty podwójnej (wyraźnie widoczne u góry ślady rozdzielania dwóch części całostki) o nominale 10 f. na kartonie szarym gładkim, czysta; rzadki walor (sporządzono 268 kart) w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Korszeń.

400 PLN
20480
Fi.Cp12d

1943 karta świąteczna z ilustracją powrót żołnierza (tło cieniowane), wysłana 31.XII, niebanalna treść, walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk.

250 PLN
20481

150 PLN
20482

1943 próbna odbitka grafiki do kartki pocztowej.

280 PLN
20483
Fi.(bl.2)

150 PLN
20484
Fi.4Ad

1944 81. rocznica Powstania Styczniowego, gwarancja Schmutz.

240 PLN
20485
Fi.5IIbx

1944 Syrena, gwarancja Korszeń.

100 PLN
20486
Fi.9-11

1944 Święto Morza, seria kasowana, gwarancja Korszeń.

300 PLN
20487

Fi.9-11

1944 Święto Morza, seria, znaczek za 20 fenigów bez gumy, gwarancja Korszeń.

120 PLN
20488
Fi.9ax2

1944 Caritas, znaczek na papierze x2, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

240 PLN
20489
Fi.12-14

1944 Rok Olimpijski, podstawowa seria, gwarancja Korszeń.

288 PLN
20490
Fi.12-14

1944 Rok Olimpijski, marginesowa seria kasowana w ładnym stanie, gwarancja Schmutz, Korszeń.

300 PLN
20491

Fi.15

200 PLN
20492
Fi.15

60 PLN
20493
Fi.15

1944 Święto Gór, znaczek za 30 f. w ciemnym odcieniu, gwarancja Korszeń.

60 PLN
20494
Fi.15

1944 Święto Gór, marginesowy znaczek za 30 f. poza kilkoma przebarwieniami w ładnym stanie, gwarancja Krawczyk.

40 PLN
20495
Fi.17-21

1944 Herby miast, seria kasowana, gwarancja Schmutz, Korszeń.

70 PLN
20496

Fi.17-21

1944 Herby miast, rozszerzona seria kasowana i reprodukcja bardzo rzadkiego numerowanego arkusika (nakład 20 szt.) na karcie albumowej; gwarancja Korszeń.

100 PLN
20497
Fi.17-21

1944 Herby miast, marginesowa seria kasowana, gwarancja Korszeń.

70 PLN
20498
Fi.17-21

1944 Herby miast, marginesowa i narożnikowa seria czysta, gwarancja Krawczyk, Korszeń.

70 PLN
20499
Fi.18

1944 Herby miast - Kraków, karta pocztowa zawiadamiająca o zebraniu Koła Filatelistów wysłana 28.IX, opłata 10 f odpowiadała taryfie za kartę pocztową do 10 słów; fragment treści:"Zabrać ze sobą taborety i szklanki"; dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

100 PLN
20500
Fi.18

1944 herby miast, gwarancja Korszeń.

10 PLN
20501
Fi.20

1944 Herby miast, arkusik numerowany znaczka za 30 gr. wydany z okazji druku 100 000 znaczka, w nakładzie po 20 sztuk każdej z pięciu wartości, numerowany (100.028) i podpisany przez szefostwo poczty, jeden z najrzadszych walorów poczt obozowych.

25 000 PLN
20502
Fi.20

1944 herby miast, znaczek złamany, gwarancja Korszeń.

10 PLN
20503
Fi.20

10 PLN
20504
Fi.21

1944 herby, luzak z serii.

10 PLN
20505
Fi.21

15 PLN
20506
Fi.21, 22

1944 Herby miast - Warszawa i Wieża Piastowska w Cieszynie, znaczki na liście (opłata niezgodna z taryfą) wysłanym 3.XII, dodatkowo stempel okolicznościowy z okazji rocznicy uruchomienia Poczty Obozowej; gwarancja Krawczyk.

120 PLN
20507
Fi.22

50 PLN
20508

Fi.23-4

1944 Puławski i Kościuszko, czworobloki w pięknym stanie, gwarancja Schmutz.

650 PLN
20509

Fi.23-4

80 PLN