Page:
Postcards from Polish territory
Poz# Features Catalog Description Actual price
16459

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

50 PLN
16460

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

35 PLN
16461

1900 około, widokówka Jenerał Józef Bem, Gubernator Siedmiogrodu i Banatu 1849, autor Kajetan Saryusz-Wolski, czysta.

50 PLN
16462

1902 widokówka z Warszawy z widokiem Nowego Zjazdu i praskiej strony Warszawy.

80 PLN
SOLD
16463

1904 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
16464

1904 widokówka Kamieniec Podolski - katedra katolicka, z obiegu, słabszy stan zachowania.

80 PLN
16465

1905 widokówka na czerwonym kartonie z artystycznie wykonanym sucho tłoczonym herbem powstańczym z okresu Powstania Styczniowego 1863 roku, z obiegu, doskonały stan zachowania.

200 PLN
16466

1905 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN
16467

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - zabudowania przy Instytucie, czysta, doskonały stan zachowania.

120 PLN
16468

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - Internat Studencki, czysta, doskonały stan zachowania.

100 PLN
16469

1906 widokówka Sopot (Ansicht von der Königshöhe), z obiegu.

80 PLN
16470

1906 widokówka Łowicz - Kolegiata, nakład K.Rybackiego w Łowiczu, czysta, dobry stan zachowania.

60 PLN
16471

1906 widokówka Lwów - góra piaskowa, wydanie Salon Malarstwa Polskiego Kraków, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
16472

1907 widokówka Ogólny widok Św.Krzyża, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
16473

1907 widokówka Słowik pod Kielcami, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN
16474

1907 widokówka Wilno - dwa orły, nakład A.Fialko Wilno, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN
16475

1910 widokówka Krynica (Statua Matki Boskiej w parku), z obiegu.

25 PLN
16476

1910 widokówka Skarżysko - ogólny widok, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
16477

1911 widokówka Gdańsk (Dwór Artusa), z obiegu.

40 PLN
SOLD
16478

1913 widokówka Wrocław - Hala Ludowa (Ausstellung zur Jahrhundert-Feier der Freiheistkrige), Amtliche Postkarte Nr.10, czysta.

30 PLN
SOLD
16479

1913 widokówka Mińsk (Kościół w Mińsku Gubernialnym), karta litograficzna, czysta.

150 PLN
16480

1913 widokówka Gdańsk (ulica Piwna - Jopengasse), z obiegu.

20 PLN
16481

1913 widokówka Pozdrowienie z Sosnowca, z obiegu.

120 PLN
16482

1914 około, widokówka Skalmierzyce (dworzec kolejowy i poczta), czysta.

70 PLN
16483

1915 około, widokówka Wilno w fotografii Jana Bułhaka (Serja I, No10 kościół śś.Piotra i Pawła), czysta.

32 PLN
SOLD
16484

1915 widokówka Poznań, z obiegu.

20 PLN
16485

1915 widokówka Wrocław, z obiegu.

12 PLN
SOLD
16486

1915 widokówka łódzkie bony, czysta.

150 PLN
16487

1916 kartka z Poznania z widokiem z mostu teatralnego.

40 PLN
16488

1916 widokówka Warszawa (pomnik króla Sobieskiego), czysta.

30 PLN
16489

1916 pamiątka wielkiej kwesty ogólnokrajowej pod hasłem "Ratujcie dzieci", dekoracyjne patriotyczne wydawnictwo (nie widokówka), nakładem Łódzkiej Okręgowej Rady Opiekuńczej; litografia.

100 PLN
16490

1916 widokówka Nowogródek, czysta.

25 PLN
16491

1916 około, widokówka Częstochowa Ganek na zewnętrznej ścianie szczytowej kaplicy Matki Boskiej), karta litograficzna, czysta.

80 PLN
16492

1916 około, widokówka Pieskowa Skała, wydanie Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, serya VI - 6, czysta.

60 PLN
16493

1916 około, widokówka Ziębice (Münsterberg), czysta.

50 PLN
16494

1916 widokówka Gdańsk, z obiegu.

25 PLN
16495

1916 widokówka z Wyszanowa koło Wieruszowa z obiegu pocztowego.

90 PLN
16496

1917 widokówka Wilno (ulica Świętojerska), czysta.

35 PLN
16497

1917 około, widokówka z serii Królowa Jadwiga, czysta.

30 PLN
16498

1917 widokówka z Krakowa z obiegu pocztowego.

20 PLN
SOLD