The auction will end on 13.07.2020
The auction ends in:

Auction 88. Pope John Paul II

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
16329

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
16330

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
16331

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.


10 PLN
16332

1979 wydanie okolicznościowe poczty w Watykanie.


15 PLN
16333

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
1 200 PLN
16334

1980 kartka okolicznościowa z okazji 35. rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Myślenickiej.


15 PLN
16335

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
16336

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii (28.05–2.06), komplet 11 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.


200 PLN
16337

1982 wizyta Jana Pawła II w Hiszpanii.


20 PLN
16338

1982 His Holiness Pope John Paul II Visit to Great Britain "Polphilex - '82", Wizyta Jego Świątobliwości Papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii "Polphilex - "82", okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenie Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie w celu upamiętnienia wizyty papieża w Anglii, oraz Wystawy Filatelistyczno-Numizmatycznej pod hasłem "Papieskie wizyty w filatelistyce światowej" w salach Katedry Westminsterskiej w Londynie w dniach 23-24 lipca 1982; perforację wykonano na 40 znaczkach o nominałach od ½p do 5£ - wykonano tylko 50 pełnych kompletów znaczków; 25 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W CZWOROBLOKACH, dodatkowo wartości funtowe z międzypolami mogą być jedynymi znanymi egzemplarzami w tej formie; brak znaczka niższego nominału 17½ p; doskonały stan zachowania.


8 000 PLN
16339

1983 II wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, karta z datownikiem poczty watykańskiej przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.


Mi.808
30 PLN
16340

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, arkusik czysty.


Mi.830
30 PLN
16341

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii.


Mi.1749
20 PLN
16342

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii, ilustrowana całostka.


Mi.P464 
20 PLN
16343

1983 wizyta Jana Pawła II w Austrii.


15 PLN
16344

1983 święto Bożego Narodzenia.


35 PLN
16345

1983 arkusik znaczka z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Liechtensteinie.


20 PLN
16346

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Częstochowie.


10 PLN
16347

1984 wizyta Jana Pawła II w Gwatemali.


Mi.1238-39 
10 PLN
SOLD
16348

1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria.


10 PLN
16349

1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Środkowoafrykańskiej.


Mi.1142-43 
15 PLN
16350

1985 wizyta Jana Pawła II w Togo.


Mi.1879-81 
30 PLN
16351

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Ekwadorze.


Mi.1975-79, Bl.115
50 PLN
16352

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, bloczek na kopercie FDC.


Mi.Bl.12
25 PLN
16353

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, blok czysty.


Mi.Bl.12
20 PLN
16354

1985 koperty okolicznościowe poczty watykańskiej upamiętniające wizyty pielgrzymki papieża Jana Pawła II w ozdobnym wkładniku.


45 PLN
16355

1986 FDC serii wydania poczty Watykanu, na jednym znaczku Krzyż papieski.


25 PLN
16356

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
16357

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
16358

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

Fi.Cp950-58
40 PLN
16359

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
220 PLN
16360

1987 seria poczty watykańskiej przedstawiające watykańskie muzeum filatelistyczno - numizmatyczne.


Mi.924-5
25 PLN
16361

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w RFN, znaczek na karcie skasowany w Kolonii w dniu rozpoczęcia pielgrzymki.


Mi.1320
20 PLN
16362

1987 kasownik okolicznościowy - przelot Jana Pawła II z warszawy do Rzymu samolotem LOT.


15 PLN
16363

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie.


15 PLN
16364

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, koperta okolicznościowa.


25 PLN
16365

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce.


15 PLN
16366

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopercie FDC.

Fi.1471-3
30 PLN
16367

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopertach FDC.


Mi.952-6
30 PLN
16368

1988 wizyta Jana Pawła II w Weronie, koperta FDC.


20 PLN