The auctions ends in:

Page:
Pope John Paul II
Poz# Features Catalog Description Actual price
16329
Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

50 PLN
16330
Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

50 PLN
16331

1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

10 PLN
16332

1979 wydanie okolicznościowe poczty w Watykanie.

15 PLN
16333

Mi.782-83

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.

1 200 PLN
16334

1980 kartka okolicznościowa z okazji 35. rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Myślenickiej.

15 PLN
16335

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.

20 PLN
16336

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii (28.05–2.06), komplet 11 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.

200 PLN
16337

1982 wizyta Jana Pawła II w Hiszpanii.

20 PLN
16338


1982 His Holiness Pope John Paul II Visit to Great Britain "Polphilex - '82", Wizyta Jego Świątobliwości Papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii "Polphilex - "82", okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenie Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie w celu upamiętnienia wizyty papieża w Anglii, oraz Wystawy Filatelistyczno-Numizmatycznej pod hasłem "Papieskie wizyty w filatelistyce światowej" w salach Katedry Westminsterskiej w Londynie w dniach 23-24 lipca 1982; perforację wykonano na 40 znaczkach o nominałach od ½p do 5£ - wykonano tylko 50 pełnych kompletów znaczków; 25 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W CZWOROBLOKACH, dodatkowo wartości funtowe z międzypolami mogą być jedynymi znanymi egzemplarzami w tej formie; brak znaczka niższego nominału 17½ p; doskonały stan zachowania.

8 000 PLN
16339

Mi.808

1983 II wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, karta z datownikiem poczty watykańskiej przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

30 PLN
16340

Mi.830

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, arkusik czysty.

30 PLN
16341

Mi.1749

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii.

20 PLN
16342

Mi.P464 

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii, ilustrowana całostka.

20 PLN
16343

1983 wizyta Jana Pawła II w Austrii.

15 PLN
16344

1983 święto Bożego Narodzenia.

35 PLN
16345

1983 arkusik znaczka z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Liechtensteinie.

20 PLN
16346

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Częstochowie.

10 PLN
16347

Mi.1238-39 

1984 wizyta Jana Pawła II w Gwatemali.

10 PLN
SOLD
16348

1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria.

10 PLN
16349

Mi.1142-43 

1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Środkowoafrykańskiej.

15 PLN
16350

Mi.1879-81 

1985 wizyta Jana Pawła II w Togo.

30 PLN
16351

Mi.1975-79, Bl.115

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Ekwadorze.

50 PLN
16352

Mi.Bl.12

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, bloczek na kopercie FDC.

25 PLN
16353

Mi.Bl.12

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, blok czysty.

20 PLN
16354

1985 koperty okolicznościowe poczty watykańskiej upamiętniające wizyty pielgrzymki papieża Jana Pawła II w ozdobnym wkładniku.

45 PLN
16355

1986 FDC serii wydania poczty Watykanu, na jednym znaczku Krzyż papieski.

25 PLN
16356
Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

50 PLN
16357
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

40 PLN
16358
Fi.Cp950-58

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki.

40 PLN
16359
Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

220 PLN
16360

Mi.924-5

1987 seria poczty watykańskiej przedstawiające watykańskie muzeum filatelistyczno - numizmatyczne.

25 PLN
16361

Mi.1320

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w RFN, znaczek na karcie skasowany w Kolonii w dniu rozpoczęcia pielgrzymki.

20 PLN
16362

1987 kasownik okolicznościowy - przelot Jana Pawła II z warszawy do Rzymu samolotem LOT.

15 PLN
16363

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie.

15 PLN
16364

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, koperta okolicznościowa.

25 PLN
16365

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce.

15 PLN
16366
Fi.1471-3

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopercie FDC.

30 PLN
16367

Mi.952-6

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopertach FDC.

30 PLN
16368

1988 wizyta Jana Pawła II w Weronie, koperta FDC.

20 PLN