16329 |
1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro). | Fi.2482-3, bl.106a-b Mi.2629-30, Bl.75-6 |
| 50 PLN | |
16330 |
1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro). | Fi.bl.106(62)b Mi.Bl.76 |
| 50 PLN | |
16331 |
1979 pamiątka z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. | |
| 10 PLN | |
16332 |
1979 wydanie okolicznościowe poczty w Watykanie. | |
| 15 PLN | |
16333 |
1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania. | Mi.782-83 |
| 1 200 PLN | |
16334 |
1980 kartka okolicznościowa z okazji 35. rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Myślenickiej. | |
| 15 PLN | |
16335 |
1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste. | |
| 20 PLN | |
16336 |
1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii (28.05–2.06), komplet 11 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi. | |
| 200 PLN | |
16337 |
1982 wizyta Jana Pawła II w Hiszpanii. | |
| 20 PLN | |
16338 |
1982 His Holiness Pope John Paul II Visit to Great Britain "Polphilex - '82", Wizyta Jego Świątobliwości Papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii "Polphilex - "82", okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenie Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie w celu upamiętnienia wizyty papieża w Anglii, oraz Wystawy Filatelistyczno-Numizmatycznej pod hasłem "Papieskie wizyty w filatelistyce światowej" w salach Katedry Westminsterskiej w Londynie w dniach 23-24 lipca 1982; perforację wykonano na 40 znaczkach o nominałach od ½p do 5£ - wykonano tylko 50 pełnych kompletów znaczków; 25 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W CZWOROBLOKACH, dodatkowo wartości funtowe z międzypolami mogą być jedynymi znanymi egzemplarzami w tej formie; brak znaczka niższego nominału 17½ p; doskonały stan zachowania. | |
| 8 000 PLN | |
16339 |
1983 II wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, karta z datownikiem poczty watykańskiej przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. | Mi.808 |
| 30 PLN | |
16340 |
1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, arkusik czysty. | Mi.830 |
| 30 PLN | |
16341 |
1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii. | Mi.1749 |
| 20 PLN | |
16342 |
1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii, ilustrowana całostka. | Mi.P464 |
| 20 PLN | |
16343 |
1983 wizyta Jana Pawła II w Austrii. | |
| 15 PLN | |
16344 |
1983 święto Bożego Narodzenia. | |
| 35 PLN | |
16345 |
1983 arkusik znaczka z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Liechtensteinie. | |
| 20 PLN | |
16346 |
1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Częstochowie. | |
| 10 PLN | |
16347 |
1984 wizyta Jana Pawła II w Gwatemali. | Mi.1238-39 |
| 10 PLN SOLD | |
16348 |
1984 II wizyta Jana Pawła II w Polsce, ozdobna papeteria. | |
| 10 PLN | |
16349 |
1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Środkowoafrykańskiej. | Mi.1142-43 |
| 15 PLN | |
16350 |
1985 wizyta Jana Pawła II w Togo. | Mi.1879-81 |
| 30 PLN | |
16351 |
1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Ekwadorze. | Mi.1975-79, Bl.115 |
| 50 PLN | |
16352 |
1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, bloczek na kopercie FDC. | Mi.Bl.12 |
| 25 PLN | |
16353 |
1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, blok czysty. | Mi.Bl.12 |
| 20 PLN | |
16354 |
1985 koperty okolicznościowe poczty watykańskiej upamiętniające wizyty pielgrzymki papieża Jana Pawła II w ozdobnym wkładniku. | |
| 45 PLN | |
16355 |
1986 FDC serii wydania poczty Watykanu, na jednym znaczku Krzyż papieski. | |
| 25 PLN | |
16356 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1 Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
16357 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart. | Fi.Cp950-58 |
| 40 PLN | |
16358 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki. | Fi.Cp950-58 |
| 40 PLN | |
16359 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!). | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 220 PLN | |
16360 |
1987 seria poczty watykańskiej przedstawiające watykańskie muzeum filatelistyczno - numizmatyczne. | Mi.924-5 |
| 25 PLN | |
16361 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w RFN, znaczek na karcie skasowany w Kolonii w dniu rozpoczęcia pielgrzymki. | Mi.1320 |
| 20 PLN | |
16362 |
1987 kasownik okolicznościowy - przelot Jana Pawła II z warszawy do Rzymu samolotem LOT. | |
| 15 PLN | |
16363 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie. | |
| 15 PLN | |
16364 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, koperta okolicznościowa. | |
| 25 PLN | |
16365 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce. | |
| 15 PLN | |
16366 |
1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopercie FDC. | Fi.1471-3 |
| 30 PLN | |
16367 |
1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej na kopertach FDC. | Mi.952-6 |
| 30 PLN | |
16368 |
1988 wizyta Jana Pawła II w Weronie, koperta FDC. | |
| 20 PLN | |