Auction 87. Germany

8138

160 PLN
8139

1824 Lubeka, kompletny list datowany 15.I w miejscowości Freyburg Breisgau (Fryburg Bryzgowijski) wysłany 23.I z Lubeki (na przeciwległym końcu Niemiec)!!! do Goldingen w Kurlandii, dwuwierszowy stempel nadawczy "LÜBECK/ 23 Jan 1824"; list o niezwykłym obiegu w bardzo dobrym stanie zachowania.

100 PLN
8140

300 PLN
8141

1866 poczta Saksonii, list z Lipska do Rostocku.

Mi.14
120 PLN
8142

Mi.18
40 PLN
8143

1873 Bawaria, pierwsza karta pocztowa wysłana 1.VII z Monachium do Augsburga, niebieski datownik nadawczy, dworcowy stempel odbiorczy na odwrocie.

Mi.P1II
50 PLN
8144

1875 Bawaria, karta pocztowa wysłana 1/6 z Lambrecht do Mannheim, zwraca półkolisty stempel nadawczy.

Mi.P4II
40 PLN
8145

Mi.P20/03
20 PLN
8146

Mi.33
100 PLN
8147

Mi.P34
500 PLN
8148

1895 Bawaria, karta podwójna wydanie ze znakiem wodnym, sygnatura 95, wysłana 29.VIII z Augsburga do Suhl.

Mi.P46/01
50 PLN
8149

1895/96 Bawaria, podwójna karta, odmiana "brak kropki po POSTKARTE".

Mi.P46/02
80 PLN
8150

1895 Bawaria, karta podwójna wydanie ze znakiem wodnym, sygnatura 96, wysłana 19.II.1897 z Neustadt do Grevenbroich.

Mi.P46/02
20 PLN
8151

1916 przekaz paczkowy z Wrocławia do Kaiserslautern.

70 PLN
8152

70 PLN
8153

1919 sześcioblok znaczków przeznaczonych do zeszycika znaczkowego, górny środkowy znaczek podlepka.

80 PLN
8154

180 PLN
8155

1922 przekaz paczkowy z Wrocławia do Karlsruhe.

70 PLN
8156

Mi.325, 326, 334, 335
400 PLN
8157

Mi.368-906ex
260 PLN
8158

160 PLN
8159

1925 Republika Weimarska, zestaw 7 ilustrowanych kart pocztowych prywatnego nakładu, wydanych z okazji 31 Dnia Filatelistów Niemieckich i Wystawy Filatelistycznej w Hamburgu, czyste; dobry stan zachowania.

Mi.PP77C2
200 PLN
8160

1927 Saara, służba zdrowia, przedrukowa seria czysta na podlepkach.

Mi.122-25
50 PLN
8161

Mi.410-22
240 PLN
8162

1929 Saara, malarstwo, seria czysta na podlepkach.

Mi.135-41
70 PLN
8163

1929/1934 Saara, różne widoki, seria urzędowa, czysta na podlepkach.

Mi.D22-32
25 PLN
8164

Mi.411
30 PLN
8165

Mi.P214
20 PLN
8166

1933 Saara, eksplozja w Neukirchen, seria czysta na podlepkach.

Mi.168-70
90 PLN
8167

1934 Saara, posągi z kościołów Saary, seria kasowana.

Mi.199-205
200 PLN
8169

Mi.181
40 PLN
8170

Mi.609-16
30 PLN
8171

1936 III Rzesza, wyścig o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.

Mi.621
20 PLN
8172

1936 III Rzesza, propagandowa widokówka wysłana 27.7 z Hamburga do Bad Warmbrunn, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.622
160 PLN
8173

Mi.624-31
160 PLN
8174

1936 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 25+15 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.850 euro), sygnowany.

Mi.641x
1 100 PLN
8175

Mi.P273
30 PLN
8176

1937 III Rzesza, ochrona przeciwlotnicza, seria czysta.

Mi.643-45
30 PLN
8177

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, statki, seria kasowana.

Mi.651-59
30 PLN
8178

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 40+35 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.650 euro), sygnowany.

Mi.659x
800 PLN