Postage dues
6810
Fi.73-80B

40 PLN
6811
Fi.73-80B

40 PLN
6812
Fi.73-80B

40 PLN
6813
Fi.78B, 79B, 80B

1919 przekaz pieniężny z Bieczy do Radymna, na odwrocie znaczek opłaty z nadrukiem lokalnym "Porto" typ 112 z Radymna.

400 PLN
6814
Fi.D1

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 72, gwarancja Korszeń, Mikulski.

60 PLN
6815
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.35 (Fi.100.-), gwarancja Ryblewski, z opisem Schmutz.

80 PLN
6816
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja Korszeń.

25 PLN
6817
Fi.D3

35 PLN
6818
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.27(77), gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz.

100 PLN
6819
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

40 PLN
6820
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja Korszeń.

30 PLN
6821
Fi.D3

35 PLN
6822
Fi.D3

40 PLN
6823
Fi.D3

40 PLN
6824
Fi.D3

35 PLN
6825
Fi.D3

35 PLN
6826
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

30 PLN
6827
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 42, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

30 PLN
6828
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

40 PLN
6829
Fi.D3 B

150 PLN
6830
Fi.D4I

1 800 PLN
6831
Fi.D4I

1 200 PLN
6832
Fi.D4I B
Mi.P11

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.5500.-), dodatkowo z błędem na poz.13 "zalane A w POLSKA", piękny stan, gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

5 000 PLN
6833
Fi.D5
Mi.P4

2 400 PLN
6834
Fi.D7
Mi.P6

5 000 PLN
6835
Fi.D8
Mi.P7

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.8 z usterką "uszkodzona środkowa część górnego A", prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, ładne stare sygnatury, piękny stan, gwarancja i opis Łaszkiewicz, Mikstein.

1 300 PLN
6836
Fi.D8

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

640 PLN
6837
Fi.D8

750 PLN
6838
Fi.D9
Mi.P12

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 32 na wycinku, piękny stan, gwarancja i opis Landre.

300 PLN
6839

Fi.D9

2 000 PLN
6840
Fi.D9

180 PLN
6841
Fi.D9

480 PLN
6842
Fi.D9

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

480 PLN
6843
Fi.D9

200 PLN
6844
Fi.D9B2

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", bardzo rzadki błąd o nakładzie zaledwie 60 sztuk, niewielka podlepka między znaczkami, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 500 PLN
6845
Fi.D13-21nz

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, seria makulaturowych znaczków ciętych.

380 PLN
6846

Fi.D15

120 PLN
6847
Fi.D15

1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem.

50 PLN
6848
Fi.D16P

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, niekatalogowana cięta niegumowana próba na papierze grubym szarym kartonowym, gwarancja Schmutz.

342 PLN
6849
Fi.D15

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, znaczek z silnym abklaczem na odwrocie.

30 PLN