The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 86. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
36577

1918 MODLIN, znaczek na wycinku unieważniony stemplem prowizorycznym Tłuszcza.

Fi.3
Mi.3
70 PLN
36578

1918 RADZYŃ PODLASKI, znaczki na wycinku unieważniony stemplem prowizorycznym Radzynia Podlaskiego.

Fi.3
Mi.3
120 PLN
36579

1918 MODLIN, parka z obiegu stemplowana kasownikiem prowizorycznym Modlina.

Fi.3
Mi.3
150 PLN
36580

1918 GRABÓW, znaczek z obiegu pocztowego stemplowany kasownikiem prowizorycznym Grabowa.

Fi.3
Mi.3
70 PLN
36581

1918 GRODZIEC, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym z Grodźca.

Fi.3
Mi.3
120 PLN
36582

1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem.

Fi.3
Mi.3 
80 PLN
36583

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem w poziomie w lewo, gwarancja Walisch.

Fi.3
Mi.3 
50 PLN
36584

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.3
Mi.3 
80 PLN
36585

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 f./6 gr. z bardzo mocno przesuniętym w dół nadrukiem - napis Poczta Polska na górze znaczka zamiast na dole znaczka, gwarancja Krawczyk.

Fi.3
150 PLN
36586

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 36 z bardzo rzadką usterką występującą w niewielkiej części nakładu w postaci nie dodruku liter ka w Polska, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3 B
Mi.3
80 PLN
36587

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10 fen./6 gr., prawe znaczki z błędami "krótki nosek w prawej 1" i "uszkodzone 0", gwarancja Falkowski.

Fi.3 B
80 PLN
36588

1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków za 10 f./6 gr., prawe znaczki ze znacznym uszkodzeniem prawej ramki i skraju rysunku znaczka podstawowego, bardzo rzadkie.

Fi.3 B
300 PLN
36589

1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz sprzedażny z błędami: B1 "Poezta", B2, B3, B4, B6, B7, B8.

Fi.3 B1-4, B6-8
Mi.3
550 PLN
36590

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z usterką w postaci "I zamiast prawej cyfry 1", rzadki błąd występujący tylko w niewielkiej części nakładu.

Fi.3 B7
Mi.3
100 PLN
36591

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.3 No
50 PLN
36592

1918 MAZOWIECK, wycinek z kartki pocztowej ze znaczkami unieważnionym kasownikiem prowizorycznym z Mazowiecka.

Fi.3, 74B
120 PLN
36593

1918 KROŚNIEWICE, wycinek z kartki pocztowej ze znaczkami unieważnionymi stemplem prowizorycznym z Krośniewic, fotoatest Berbeka.

Fi.3, 86B
320 PLN
36594

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 18 z błędem występującym w niewielkiej części nakładu w postaci "spacji przed lewą cyfrą 10", nie katalogowane, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B
Mi.3 
150 PLN
36595

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
36596

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
36597

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B1
Mi.3 
40 PLN
36598

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta", górne znaczki podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B1
Mi.3 
70 PLN
36599

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzona prawa częśc litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B2
Mi.3
60 PLN
36600

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B2
Mi.3
30 PLN
36601

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka pomiędzy nóżkami litery k", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B3
Mi.3
40 PLN
36602

1918 seria pomnikowa, trzy znaczki z błędem "kropka w k w Polska" z różnych faz narastania tego błędu aż do całkowitego rozbicia litery k, gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B3
Mi.3
120 PLN
36603

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do litery l", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B6
Mi.3
40 PLN
36604

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do litery l", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B8
Mi.3
40 PLN
36605

1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l u dołu", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B8
Mi.3
40 PLN
36606

1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.3No
Mi.3K 
280 PLN
36607

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, górne dwa znaczki podlepka, gwarancja Mikulski.

Fi.3No
Mi.3K 
200 PLN
36608

1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.3No
Mi.3K 
160 PLN
36609

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, lewy dolny znaczek na ilustracji z błędem "wyszczerbione N", gwarancja.

Fi.3No B2
Mi.3K 
240 PLN
36610

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzona prawa cześć litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3NoB2
Mi.3K
100 PLN
36611

1918 seria pomnikowa, sześcioblok znaczków z odwróconym nadrukiem, dolny prawy znaczek z błędem "kropka w k".

Fi.3No B3
Mi.3K
800 PLN
36612

1918 seria pomnikowa, parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym między znaczkami, bardzo rzadkie, gwarancja Wiatrowski.

Fi.3s
Mi.3
2 400 PLN
36613

1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz znaczka za 25 fen., błędy i usterki: poz. 7 "kropka między c i z", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B3 "ścięte u dołu z w Poczta i kropka w k w Polska", poz. 24 B10 "kropka w lewej cyfrze 5", poz. 26 B4 "wyszczerbione P w Poczta", poz. 29 "lewe 5 przerwane u dołu", poz. 30 "lewe 2 przerwane u góry", poz. 33 B9 "uszkodzone ols", poz. 37 "brak F w FEN", poz. 45 "podłużna kropka po FEN", poz. 54 "lewa 5 przerwane u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy.

Fi.4
Mi.4
800 PLN
SOLD
36614

1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.4
Mi.4
120 PLN
36615

1918 LIPNO, znaczek stemplowany rosyjskojęzycznym kasownikiem z Lipna.

Fi.4
Mi.4
250 PLN
36616

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "uszkodzone F" - faza końcowa, gwarancja i pełen opis błędu Schmutz.

Fi.4 B
80 PLN