24347 |
1984 wystawa filatelistyczna Hiszpania 84, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 8". | Fi.2764B1 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
24348 |
1984 "PRL - RFN BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" Poznań 2, dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 14.11. | Fi.2772 Mi.2920 |
| 10 PLN | |
24349 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki drukowane z rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków uległo często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 30 PLN | |
24350 |
| 300 PLN | |
24351 |
1984 wystawa filatelistyczna upamiętniająca 40. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, koperta okolicznościowa. | Fi.2783 |
| 10 PLN | |
24352 |
| 100 PLN | |
24353 |
| 30 PLN | |
24354 |
1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, "podwójna linia uda", gwarancja i opis Walocha. | Fi.bl.124 Mi.Bl.94 |
| 25 PLN | |
24355 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
24356 |
| 35 PLN | |
24357 |
| 35 PLN | |
24358 |
| 35 PLN | |
24359 |
1984 blok podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN | |
24360 |
1984 (?) wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
24361 |
1984 wydawnictwa podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
24362 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
24363 |
| 15 PLN | |
24364 |
| 15 PLN | |
24365 |
| 15 PLN | |
24366 |
| 15 PLN | |
24367 |
1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
24368 |
| 15 PLN | |
24369 |
1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN SOLD | |
24370 |
| 10 PLN | |
24371 |
| 30 PLN | |
24372 |
| 25 PLN | |
24373 |
| 25 PLN SOLD | |
24374 |
1984 wydawnictwo podziemnej poczty polowej Solidarności. | |
| 75 PLN SOLD | |
24375 |
| 20 PLN | |
24376 |
| 10 PLN | |
24377 |
| 62 PLN SOLD | |
24378 |
| 30 PLN SOLD | |
24379 |
1985 kompletny podstawowy rocznik, dodatkowo znaczek 2819 z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2812-2863, bl.82-3, 2819B1 Mi.2960-3011, Bl.96-7 |
| 70 PLN | |
24380 |
1985 rocznik kopert FDC (bez bl.125II(82II), bl.126II(83II); Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 30 PLN | |
24381 |
1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90). | Fi.2812-bl.126II (83II) Mi.2960-Bl.97II |
| 50 PLN | |
24382 |
| 70 PLN | |
24383 |
| 90 PLN | |
24384 |
1985 40-lecie fabryki taboru kolejowego PAFAWAG we Wrocławiu, znaczek makulaturowy bez druku barwy oliwkowej i brązowej, nie katalogowane, gwarancja Berbeka. | Fi.2845MK Mi.2963 |
| 700 PLN | |
24385 |
| 40 PLN | |
24386 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - Poczta wydawców czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |