The auctions ends in:

Page:
Germany
Poz# Features Catalog Description Actual price
8468

1807 Hamburg, kompletny list zagraniczny wysłany 3.XI z Hamburga do Rygi, dwuwierszowy stempel nadawczy HAMBOURG.R.4/ B.G.D. 3 NOVEM.1807."; niewielki zgrabny liścik w doskonałym stanie zachowania.

160 PLN
8469

1824 Lubeka, kompletny list datowany 15.I w miejscowości Freyburg Breisgau (Fryburg Bryzgowijski) wysłany 23.I z Lubeki (na przeciwległym końcu Niemiec)!!! do Goldingen w Kurlandii, dwuwierszowy stempel nadawczy "LÜBECK/ 23 Jan 1824"; list o niezwykłym obiegu w bardzo dobrym stanie zachowania.

100 PLN
8470


1859 znaczki unieważnione pruskimi stemplami numerowymi: 668 Jarmen, 1132 Penkun i 1529 Ueckermünde.

300 PLN
8471

Mi.18 

1866 Badenia, list wysłany 13.I z Heidelbergu do Karlsruhe, na odwrocie kasownik ambulansu Heidelberg-Basel i kasownik odbiorczy; walor w dobrym stanie zachowania (pozostałości po wklejeniu na kartę albumową).

40 PLN
8472

Mi.P1II 

1873 Bawaria, pierwsza karta pocztowa wysłana 1.VII z Monachium do Augsburga, niebieski kasownik nadawczy, dworcowy kasownik odbiorczy na odwrocie.

50 PLN
8473

Mi.P4II 

1875 Bawaria, karta pocztowa wysłana 1/6 z Lambrecht do Mannheim, zwraca uwagę ciekawy kasownik.

40 PLN
8474

Mi.P20/03 

1878 Wirtembergia, karta pocztowa, trzecia linia adresowa długości 53 mm, czwarta 72 mm; karta wysłana 15/3 z Wilhelmsdorf do Ulm.

20 PLN
8475

Mi.33 

1888 Chemnitz - poczta prywatna HAMMONIA, list ofrankowany znaczkiem za 3 Pf, przesłany lokalnie 8.AUG, ramkowy kasownik z datą BRIEFE BEFÖRDERUNG HAMMONIA; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

100 PLN
8476

Mi.P34 

1892 Wirtembergia, karta pocztowa nadana 11.III bezpośrednio do ambulansu pocztowego relacji ULM-KEMPTEN, adresowana do Voehringen, znak opłaty unieważniony poprzez kreślenie, obok odciśnięty datownik ambulansu "K.B.BAHNPOST ULM III KMPT", stempel odbiorczy; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

600 PLN
8477

Mi.P46/01 

1895 Bawaria, karta podwójna wydanie ze znakiem wodnym, sygnatura 95, wysłana 29.VIII z Augsburga do Suhl.

50 PLN
8478

Mi.P46/02 

1895/96 Bawaria, podwójna karta, odmiana "brak kropki po POSTKARTE".

80 PLN
8479

Mi.P46/02 

1895 Bawaria, karta podwójna wydanie ze znakiem wodnym, sygnatura 96, wysłana 19.II.1897 z Neustadt do Grevenbroich.

20 PLN
8480

Mi.325, 326, 334, 335

1923 Republika Weimarska - Inflacja, opłata 60.000.000.000 - frankatura mieszana wydań nominowanych w miliardach, list ekspresowy wysłany 24.11 z Monachium do Oberammergau, znaczek z 5 Mrd/10 Mln z uszkodzonymi cyfrą 5 i literą d w Milliarden; bardzo dobry stan zachowania.

400 PLN
8481

Mi.368-906ex

1924-44 III Rzesza, zestaw serii i znaczków pojedynczych (95 szt.), czyste bez podlepek (Mi.325 euro).

260 PLN
8482

1924-1941 Republika Weimarska/III Rzesza, zestaw znaczków kasowanych (Mi.400 euro).

160 PLN
8483

Mi.PP77C2

1925 Republika Weimarska, zestaw 7 ilustrowanych kart pocztowych prywatnego nakładu, wydanych z okazji 31 Dnia Filatelistów Niemieckich i Wystawy Filatelistycznej w Hamburgu, czyste; dobry stan zachowania.

200 PLN
8484

Mi.122-25 

1927 Saara, służba zdrowia, przedrukowa seria czysta na podlepkach.

50 PLN
8485

Mi.410-22

1928 Republika Weimarska, prezydenci Rzeszy, seria obiegowa, czysta na podlepkach (Mi.120 euro, bez podlepki 1100 euro).

240 PLN
8486

Mi.135-41 

1929 Saara, malarstwo, seria czysta na podlepkach.

70 PLN
8487

Mi.D22-32 

1929/1934 Saara, różne widoki, seria urzędowa, czysta na podlepkach.

25 PLN
8488

Mi.411 

1931 Republika Weimarska, karta pocztowa wysłana 20.4 z Berlina do Otwocka; efektowna całość; temat - LOTNICTWO.

30 PLN
8489

Mi.158-59 

1932 Saara, wydanie lotnicze, seria czysta na podlepkach.

50 PLN
SOLD
8490

Mi.P214 

1932 Republika Weimarska, ilustrowana karta pocztowa, wydana z okazji 100 rocznicy śmierci Jana Wolfganga Goethego.

20 PLN
8491

Mi.168-70 

1933 Saara, eksplozja w Neukirchen, seria czysta na podlepkach.

90 PLN
8492

Mi.199-205 

1934 Saara, posągi z kościołów Saary, seria kasowana.

200 PLN
8493

Mi.546

1934 III Rzesza, Reichsparteitag, specjalna propagandowa karta pocztowa (Festpostkarte) ostemplowana okolicznościowo 11.9 w Norymberdze wysłana do Berlina; dobry stan zachowania.

200 PLN
8494

Mi.181 

1935 Saara, karta propagandowa zachęcająca do głosowania za Niemcami, wysłana 13.I - w dniu plebiscytu z Sarbrucken do Ahnendorf, znaczek skasowany wirnikiem z nakładką propagandową.

40 PLN
8495

Mi.621 

1936 III Rzesza, wyścig o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.

15 PLN
8496

Mi.622

1936 III Rzesza, propagandowa widokówka wysłana 27.7 z Hamburga do Bad Warmbrunn, bardzo dobry stan zachowania.

160 PLN
8497

Mi.624-31

1936 III Rzesza, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, seria znaczków z bloków, czyste, bardzo dobry stanie zachowania.

160 PLN
8498

Mi.641x 

1936 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 25+15 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.850 euro), sygnowany.

1 200 PLN
8499

Mi.P273 

1936 III Rzesza, Reichsparteitag, ilustrowana karta propagandowa, ostemplowana okolicznościowo 8.9 w Norymberdze.

30 PLN
8500

1936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.55 euro).

120 PLN
8501

Mi.643-45

1937 III Rzesza, ochrona przeciwlotnicza, seria czysta.

30 PLN
8502

Mi.651-59

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, statki, seria kasowana.

30 PLN
8503

Mi.659x 

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 40+35 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.650 euro), sygnowany.

900 PLN
8504

Mi.Bl.7

1937 III Rzesza, 48.urodziny Hitlera, blok skasowany 20.4 datownikiem DEUTSCHE SCHIFFSPOST HAMBURG-AFRIKA P-D. WINDHUK DEUTSCHE AFRIKA-LINIEN z wyróżnikiem "a", doskonały stan zachowania.

120 PLN
8505

Mi.Bl.10

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany okolicznościowo 1.8 w pierwszym dniu obiegu; z pełną oryginalną gumą.

150 PLN
8506

Mi.Bl.10

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany w Wałbrzychu 12.8 datownikiem eksploatacyjnym WALDENBURG (SCHLES.) 1; dobry stan zachowania.

120 PLN
8507

Mi.P264 

1937 III Rzesza, Reichsparteitag, ilustrowana karta propagandowa, ostemplowana okolicznościowo 3.9 stemplem sztafetowej poczty marszowej na trasie Drezno - Hof - Norymberga; karta z niewielkim poziomym zagięciem u góry).

120 PLN