The new auction will start soon

Auction 78. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
13903

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska".

Fi.1303 MK
Mi.1451
20 PLN
13904

1963 karnet - "RASY PSÓW".

Fi.1374-82
Mi.1226-34
40 PLN
13905

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.Bl.38
Mi.Bl.29
75 PLN
13906

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym z żółtawą matową gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
100 PLN
13907

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym z białą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
100 PLN
13908

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
100 PLN
13909

1963 mistrzostwa świata w szermierce - Gdańsk, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk.

Fi.bl.38 B (27)
Mi.Bl.29
400 PLN
13910

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.38 FDC
Mi.Bl.29
80 PLN
13911

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na kopercie FDC.

Fi.Bl.38(27)
Mi.Bl.29
120 PLN
13912

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
13913

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
180 PLN
13914

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.Bl.40I (29)
Mi.Bl.31I 
180 PLN
13915

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji na górnym marginesie (Fi.400.-).

Fi.Bl.40II (29)
Mi.Bl.31II
320 PLN
13916

1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), zwraca uwagę bardzo niski numer bloku - to egzemplarz z pierwszej setki, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
400 PLN
13917

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I 
300 PLN
13918

1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim numerem.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
160 PLN
13919

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
180 PLN
13920

1963 zdobywanie kosmosu, blok z rzadszą odmianą nie przeperforowanym górnym marginesem. W idealnym stanie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
350 PLN
13921

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
300 PLN
13922

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian.

Fi.bl.40IIx
Mi.Bl.31II
600 PLN
13923

1964 trzy karnety okolicznościowe w 20. rocznicę bitwy pancernej pod Studziankami.

Fi.1277
25 PLN
13924

1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
50 PLN
13925

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
240 PLN
13926

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
370 PLN
13927

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
13928

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
13929

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok najdroższego w serii znaczka za 6,50 zł. lewy górny z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B2
Mi.1464A 
60 PLN
13930

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, najdroższy w serii znaczek za 6,50 zł. z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B2
Mi.1464A 
40 PLN
SOLD
13931

1964 statki żaglowe, znaczek z silnie przesuniętą perforacją - częściowo sygnatura na górze znaczka.

Fi.1320MK
Mi.1468
40 PLN
13932

1964 koty, seria w czworoblokach.

Fi.1327-36
Mi.1475-84 
40 PLN
13933

1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.20 "krótszy wąs kota", gwarancja i opis Walisch.

Fi.1328 B2
Mi.1476 
40 PLN
13934

1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha.

Fi.1332Dp1
Mi.1480
600 PLN
13935

1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce".

Fi.1333
Mi.1481
10 PLN
13936

1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale".

Fi.1335
Mi.1483
10 PLN
13937

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
13938

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
13939

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
13940

1964 ptaki wodne, makulaturowy znaczek z rozmytym drukiem, gwarancja Wiatrowski, kasowany z klejem (abonament).

Fi.1342MK
Mi.1490
80 PLN
13941

1964 IV zjazd PZPR, czworoblok znaczków za 60 gr., lewy dolny z bardzo rzadkim błędem "przerwane D", gwarancja Falkowski.

Fi.1351+1351 B1
Mi.1499 
400 PLN
13942

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
SOLD