The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 77. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
7932

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
7933

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
7934

1914 widokówka z Poznania.


10 PLN
7935

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
7936

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


25 PLN
7937

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
7938

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
7939

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
7940

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
7941

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


40 PLN
7942

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
7943

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
7944

1916 widokówka z Warszawy z obiegu pocztowego z widokiem Dworca Wiedeńskiego.


120 PLN
7945

1916 widokówka z Warszawy.


50 PLN
7946

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
7947

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN
7948

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
7949

1917 widokówka Wilno, czysta.


30 PLN
7950

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
7951

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN
7952

1917 widokówka Grodno, czysta.


35 PLN
7953

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.


20 PLN
7954

1917 widokówka z Poznania, oberwany narożnik.


10 PLN
7955

1917 widokówka z Pińska (Kresy - miejsce urodzenia Ryszarda Kapuścińskiego) z obiegu pocztowego Kreuz ( Krzyż Wlkp.) Ostbahn - niemiecka kolej wschodnia.


130 PLN
7956

1917 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego. Obieg Dramburg Drawsko Pom.


70 PLN
7957

1917 widokówka ze Lwowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


15 PLN
7958

1917 zestaw 6 widokówek serii "Widoki z Królestwa Polskiego" z obiegu pocztowego.


60 PLN
7959

1917 widokówka z Rzeszowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


25 PLN
7960

1918 widokówka Stryj, z obiegu.


20 PLN
7961

1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta.


40 PLN
7962

1919 widokówka Dąbrowa, czysta (z zeszyciku).


40 PLN
7963

1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie).


70 PLN
7964

1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania.


60 PLN
7965

1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta.


100 PLN
7966

1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta.


40 PLN
7967

1920 około, widokówka Inowrocław (Hohensalza Friedrichsplatz), czysta.


40 PLN
7968

1920 widokówka z Gdańska.


30 PLN
7969

1921 widokówka Ciechocinek, czysta.


40 PLN
SOLD
7970

1922 Tczew, widok ogólny.


40 PLN
7971

1922 widokówka Gdańsk (Alte Krantor) żuraw, z obiegu.


30 PLN