7932 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
7933 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 50 PLN | |
7934 |
1914 widokówka z Poznania. | |
| 10 PLN | |
7935 |
1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915. | |
| 20 PLN | |
7936 |
1915 widokówka Żywiec, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
7937 |
1915 widokówka Poznań, z obiegu. | |
| 15 PLN | |
7938 |
1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu. | |
| 120 PLN | |
7939 |
1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
7940 |
1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek). | |
| 80 PLN | |
7941 |
1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu. | |
| 40 PLN | |
7942 |
1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki). | |
| 25 PLN | |
7943 |
1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 35 PLN | |
7944 |
1916 widokówka z Warszawy z obiegu pocztowego z widokiem Dworca Wiedeńskiego. | |
| 120 PLN | |
7945 |
1916 widokówka z Warszawy. | |
| 50 PLN | |
7946 |
1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta. | |
| 20 PLN | |
7947 |
1917 widokówka Szczecin, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
7948 |
1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta. | |
| 20 PLN | |
7949 |
1917 widokówka Wilno, czysta. | |
| 30 PLN | |
7950 |
1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy. | |
| 20 PLN | |
7951 |
| 15 PLN | |
7952 |
1917 widokówka Grodno, czysta. | |
| 35 PLN | |
7953 |
1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta. | |
| 20 PLN | |
7954 |
1917 widokówka z Poznania, oberwany narożnik. | |
| 10 PLN | |
7955 |
1917 widokówka z Pińska (Kresy - miejsce urodzenia Ryszarda Kapuścińskiego) z obiegu pocztowego Kreuz ( Krzyż Wlkp.) Ostbahn - niemiecka kolej wschodnia. | |
| 130 PLN | |
7956 |
1917 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego. Obieg Dramburg Drawsko Pom. | |
| 70 PLN | |
7957 |
1917 widokówka ze Lwowa z obiegu z austriackiej poczty polowej. | |
| 15 PLN | |
7958 |
1917 zestaw 6 widokówek serii "Widoki z Królestwa Polskiego" z obiegu pocztowego. | |
| 60 PLN | |
7959 |
1917 widokówka z Rzeszowa z obiegu z austriackiej poczty polowej. | |
| 25 PLN | |
7960 |
1918 widokówka Stryj, z obiegu. | |
| 20 PLN | |
7961 |
1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 40 PLN | |
7962 |
1919 widokówka Dąbrowa, czysta (z zeszyciku). | |
| 40 PLN | |
7963 |
1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie). | |
| 70 PLN | |
7964 |
1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
7965 |
1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta. | |
| 100 PLN | |
7966 |
1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta. | |
| 40 PLN | |
7967 |
1920 około, widokówka Inowrocław (Hohensalza Friedrichsplatz), czysta. | |
| 40 PLN | |
7968 |
1920 widokówka z Gdańska. | |
| 30 PLN | |
7969 |
1921 widokówka Ciechocinek, czysta. | |
| 40 PLN SOLD | |
7970 |
1922 Tczew, widok ogólny. | |
| 40 PLN | |
7971 |
1922 widokówka Gdańsk (Alte Krantor) żuraw, z obiegu. | |
| 30 PLN | |