Auction 77. Polish People's Republic 1952-1989

6274

1982 "50-lecie zwycięstwa polskich lotników - Challenge" blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.bl.117(73) B
Mi.Bl.87
20 PLN
6275

1982 telegram z dwoma stemplami stanu wojennego OCENZUROWANO.

40 PLN
6276

1982 list z Lublina ze stemplem cenzury stanu wojennego Urząd Cenzury 828.

20 PLN
6277

1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 160 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2644-2811
Mi.2792-2959
120 PLN
6278

1982 list z Piotrkowa do Gdańska, stempel Urzędu Cenzury nr 471.

20 PLN
6279

1982 list z Zabrza do Krakowa, stempel Urzędu Cenzury nr 369.

20 PLN
6280

1982 list z Chocianowa do Gdańska, stempel Urzędu Cenzury nr 334.

20 PLN
6281

1982 list z Gdańska do Krakowa, stempel Urzędu Cenzury nr 693.

20 PLN
6282

1982 poczta Solidarności, koperta z obozu internowania w Nysie.

40 PLN
6283

1982 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Syrii.

35 PLN
6284

1983 rocznik kopert FDC (bez Bl.121(78); Fi.52,20).

Fi.2700-50
Mi.2848-98
35 PLN
6285

1983 rocznik znaczków czystych (Fi.50,80).

Fi.2700-50
Mi.2848-98
40 PLN
6286

1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, czworoblok z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.2728
Mi.2876
25 PLN
6287

1983 750-lecie praw miejskich Torunia, znaczek z pustopolem.

Fi.2728
Mi.2876
10 PLN
6288

Fi.2737MK
Mi.2885
50 PLN
6289

Fi.2749
Mi.2897
10 PLN
6290

1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, blok z podwójnym ząbkowaniem pionowym, gwarancja Ways.

Fi.bl.122
Mi.Bl.92
90 PLN
6291

1983 koperta podziemnej poczty Solidarności.

30 PLN
6292

Fi.2566
Mi.2714
10 PLN
6293

1984 rocznik kopert FDC (bez Bl.124(81); Fi.55,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
50 PLN
6294

1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
40 PLN
6295

Fi.2764
Mi.2912
150 PLN
6296

Fi.2772
Mi.2920
20 PLN
6297

1984 głowy wawelskie (II) znaczki drukowane z rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków uległo często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

Fi.2777
Mi.2925
50 PLN
6298

Fi.2782
Mi.2930
300 PLN
6299

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
6300

Fi.Cp872-78
30 PLN
6301

1984 poczta podziemnej Solidarności, bloczek.

30 PLN
6302

1984 koperta podziemnej poczty Solidarności.

35 PLN
6303

35 PLN
6304

35 PLN
6305

35 PLN
6306

1984 blok podziemnej poczty Solidarności.

30 PLN
6307

1984 znaczek podziemnej poczty Solidarności.

15 PLN
6308

1984 znaczki podziemnej poczty Solidarności.

30 PLN
6309

40 PLN
6310

35 PLN
6311

1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.125II(82II), Bl.126II(83II); Fi.58,90).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
30 PLN
6312

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90).

Fi.2812-Bl.126II(83II)
Mi.2960-Bl.97II
50 PLN
6313

1985 40. rocznica Marynarki Wojennej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2837 ark.
Mi.2985
70 PLN