The auction will start on 19.04.2024

Auction 77. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
5954

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
5955

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
5956

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
5957

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z niewielką podlepką na marginesie liczone jako czwórka z bloku.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
45 PLN
5958

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
70 PLN
5959

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
180 PLN
5960

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
5961

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
5962

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC (jednej z najrzadszych "podstawowych").

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
200 PLN
5963

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z dodatkowym otworem perforacyjnym.

Fi.Bl.42s
Mi.Bl.34
180 PLN
SOLD
5964

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z ośmioramienną gwiazdką numeratora.

Fi.Bl.42t
Mi.Bl.33
80 PLN
SOLD
5965

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, FDC bloku.

Fi.bl.43
Mi.Bl.34 
10 PLN
5966

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


40 PLN
SOLD
5967

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
370 PLN
5968

1965 karnet - "20-LECIE KORPUSU BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO 1945-65".

Fi.1277-84
Mi.1425-32
40 PLN
5969

1965 rocznik kopert FDC (Fi. ponad 120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
5970

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
5971

1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.8 "krótszy pazur", gwarancja.

Fi.1424 B1
Mi.1573 
30 PLN
5972

1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY.

Fi.1424 B1
Mi.1573 
30 PLN
5973

1965 100-lecie UIT, usterka na lewym znaczku "kropka przy S".

Fi.1435
Mi.1584
15 PLN
5974

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1438-45 ark.
Mi.1587-94
600 PLN
5975

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" (6 pozycja w arkuszu) na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589I
50 PLN
5976

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "brak litery A w ŚWIATA - ŚWIAT", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1440B1
Mi.1589
10 PLN
5977

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, czworoblok znaczków za 1,35 zł., lewy górny z błędem "kropka przy prawym maszcie", gwarancja Falkowski.

Fi.1442 B
Mi.1591 
40 PLN
5978

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek za 4 zł. z błędem "kropka u podstawy L", gwarancja Krawczyk.

Fi.1443 B
Mi.1592 
30 PLN
5979

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, 5,60 zł - frankatura pojedyncza, list lotniczy wysłany 3.II.1968 z Warszawy do Rabatu.

Fi.1444
Mi.1593 
30 PLN
5980

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek za 5,60 zł. z błędem na poz.1 "chmurka nad spinakerem", gwarancja Krawczyk.

Fi.1444 B
Mi.1593 
30 PLN
5981

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, znaczki rozdzielone długą przywieszką, lekkie sfałdowanie papieru po lewej stronie.

Fi.1447
Mi.1596
270 PLN
5982

1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką.

Fi.1447
Mi.1596 
35 PLN
5983

1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką.

Fi.1447
Mi.1596 
90 PLN
5984

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką, pionowo złożony, kasowane z pełną gumą (Fi.120.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
50 PLN
5985

1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, kasowane z pełną gumą (Fi.280.-).

Fi.1463-71
Mi.1612-20
200 PLN
5986

1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.350.-).

Fi.1463-71
Mi.1612-20  
300 PLN
5987

1965 storczyki, arkusik perforowany i wycięty z zagiętym narożnikiem. Na zagiętym narożniku dodatkowa perforacja - można więc stwierdzić, iż najpierw arkusiki wycinano z arkusza drukarskiego, a dopiero po tym ząbkowano.

Fi.1466
Mi.1615
150 PLN
5988

1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików, czyste (Fi.100.-).

Fi.1472-79
Mi.1623-30
50 PLN
5989

1965 medale Polaków na Igrzyskach olimpijskich w Tokio, arkusik znaczka za 90 gr. z plamą srebrnej farby drukarskiej na lewym marginesie.

Fi.1476 ark.
Mi.1627
35 PLN
5990

1965 Zwierzęta leśne, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1486-94
Mi.1635-43
300 PLN
5991

1965 zwierzęta leśne, seria w narożnych czworoblokach.

Fi.1486-94
Mi.1635-43
45 PLN
5992

1965 zwierzeta leśne, pełna seria

Fi.1486-94
12 PLN
5993

1965 zwierzęta leśne, znaczek ze skokiem perforacji na dole znaczka, gwarancja i opis Walocha.

Fi.1492
Mi.1641
100 PLN