The new auction will start soon

Auction 76. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
37587

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
37588

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN
37589

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
10 PLN
37590

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
37591

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
37592

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
37593

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526 
40 PLN
37594

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379
Mi.1527 
12 PLN
37595

1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie.

Fi.1397 ark.
Mi.1546
280 PLN
37596

1964 badanie kosmosu, znaczek za 6,50 zł. z błędem na poz.17 "kropka po K", gwarancja Krawczyk.

Fi.1411 B
Mi. 1560 
30 PLN
37597

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
37598

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z sygnaturą projektanta F.WINIARSKI PWPW położoną na różnej wysokości - poz. 1 i 4; są one polozone w różnej odległości od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31 
400 PLN
37599

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
37600

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
37601

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
180 PLN
37602

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC (jednej z najrzadszych "podstawowych").

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
200 PLN
37603

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
37604

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
37605

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
250 PLN
37606

1964 Borys Jegorow - autograf radzieckiego kosmonauty złożony na bloczku trzeci zespołowy lot kosmiczny.

Fi.Bl.33
Mi.Bl.35
150 PLN
37607

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
37608

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
37609

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
37610

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
100 PLN
37611

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
37612

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
37613

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z niewielką podlepką na marginesie liczone jako czwórka z bloku.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
45 PLN
37614

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
70 PLN
37615

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z dodatkowym otworem perforacyjnym.

Fi.Bl.42s
Mi.Bl.34
180 PLN
37616

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
37617

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z ośmioramienną gwiazdką numeratora.

Fi.Bl.42t
Mi.Bl.33
80 PLN
37618

1964 frankatura mechaniczna - 20 gr. "WYDAWNICTWA CZASOPISM/ TECHNICZNYCH/ WARSZAWA CZACKIEGO 3/5", druki wysłane 28.7 z Warszawy do Krakowa, na odwrocie koperty notatki.


20 PLN
37619

1964 frankatura mechaniczna - 1,55 zł "VISIT POLAND/ ZWIEDZAJ POLSKĘ", list polecony wysłany 4.5 z Warszawy do Krakowa; dekoracyjny całość.


25 PLN
37620

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


40 PLN
37621

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
370 PLN
37622

1965 rocznik kopert FDC (Fi. ponad 120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
37623

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
37624

1965 statki żaglowe, parka znaczków za 1 zł., lewy częściowo, a prawy całkowicie sucho tłoczony, gwarancja.

Fi.1419 MK
Mi.1568 
400 PLN
37625

1965 statki żaglowe, czworoblok znaczków za 1 zł., dolne znaczki z błędem lewy "Holk" odpływa, a prawy "Holk" dopływa do wyspy, gwarancja Krawczyk.

Fi.1419 B
Mi.1568
600 PLN
37626

1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY.

Fi.1424 B1
Mi.1573 
30 PLN