19353 |
1945 Poczta Bloku D - Wyzwolenie obozu, znaczek z uszkodzoną cyfrą 8 w dacie wyzwolenia 28*IV*1945, gwarancja Schmutz. | Fi.4 |
| 500 PLN | |
19354 |
1945 wyzwolenie obozu, odbitka z unieważnionej matrycy, gwarancja. | Fi.4 |
| 40 PLN SOLD | |
19355 |
1945 znaczek z nadrukiem z okazji wyzwolenia obozu, gwarancja Schmutz. | Fi.8 |
| 200 PLN | |
19356 |
1945 Poczta Bloku D, kasowany znaczek przedrukowy, gwarancja Schmutz. | Fi.8 |
| 200 PLN | |
19357 |
1945 Orzeł Biały, jednostronnie cięty znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja Krawczyk. | Fi.16x |
| 100 PLN | |
19358 |
1945 orzeł biały, gwarancja Kronenberg. | Fi.16y |
| 360 PLN | |
19359 |
1945 list nadany 31.SEP przez Komitet Polski w Monachium do Polskiego Ośrodka Wojskowego w Murnau, który powstał na terenie byłego Oflagu VIIA, kasownik odbiorczy 2.10, sygnowano na odwrocie Bolesław SKIRMUNT. | |
| 500 PLN | |