Auction 74. Postal stationery

22723

Fi.Cp38
40 PLN
22724

1921 kartka z Krakowa do Wrocławia.

Fi.Cp38, 115
20 PLN
22725

1921 kartka do obrotu krajowego.

Fi.Cp39I
35 PLN
22726

Fi.Cp39I
40 PLN
22727

Fi.Cp39I
50 PLN
22728

1921 kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
22729

1921 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
60 PLN
22730

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego za 8+8 mk.

Fi.Cp41
80 PLN
22731

1922 kartka do obrotu krajowego w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp39I
50 PLN
22732

1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina.

Fi.Ct7
50 PLN
22733

1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk, na telegram wysłany 5/6 z miejscowości Posada Olchowska do Tarnowa; walor w dobrym stanie zachowania (całostka pionowo zgięta).

Fi.Ct13
120 PLN
22734

1925 całostka wydania bez sygnatury.

Fi.Cp42
40 PLN
22735

1926 kartka bez sygnatury z obiegu pocztowego z Grodna.

Fi.Cp42
10 PLN
22736

1926 kartka bez sygnatury z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp42
10 PLN
22737

Fi.Cp43I
10 PLN
22738

1926 część nadawcza całostki z sygnaturą 486.

Fi.Cp44A
30 PLN
22739

Fi.Cp44IA
60 PLN
22740

1926 kartka do obrotu zagranicznego.

Fi.Cp45
45 PLN
22741

1926 kartka z Torunia do Austrii.

Fi.Cp45I
20 PLN
22742

Fi.Cp45I
40 PLN
22743

1926 całostka do obrotu zagranicznego z obiegu z Czyżewa.

Fi.Cp45I
15 PLN
22744

1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia.

Fi.Cp45I
25 PLN
22745

1927 część nadawcza całostki z sygnaturą I-927.

Fi.Cp47A
20 PLN
22746

1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium.

Fi.Cp45
25 PLN
22747

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
30 PLN
22748

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp49IA
50 PLN
22749

1928 pokwitowanie telegraficzne użyte we Lwowie.

Fi.Ct
40 PLN
22750

1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
22751

1929 formularz kartkowy z wykonaną litografią kolorową reklamą firmy Centra.

80 PLN
22752

1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
22753

Fi.Cp48
10 PLN
22754

Fi.Cp50I
80 PLN
22755

Fi.Cp50I
100 PLN
22756

Fi.Cp50I
80 PLN
22757

Fi.Cp50II
80 PLN
22758

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
160 PLN
22759

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
22760

Fi.Cp50IIc
120 PLN
22761

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
22762

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
140 PLN