The auction will end on 11.07.2022

Auction 73. Postcards from Polish territory

15618

1899 widokówka z Gdańska, ładna litografia.

70 PLN
15619

1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta.

50 PLN
15620

35 PLN
15621

1900 około, widokówka Jenerał Józef Bem, Gubernator Siedmiogrodu i Banatu 1849, autor Kajetan Saryusz-Wolski, czysta.

50 PLN
15622

1901 widokówka reklamowa warszawskiego przedstawicielstwa firmy winiarskiej "Maurice Seydel & Cie Varsovie", wysłana 2.3 z Warszawy do Tarnopola; bardzo rzadka karta w słabszym stanie zachowania; temat - WINO.

400 PLN
15623

1903 Wrocław, widok na ratusz, piękna kolorowa litografia.

38 PLN
15624

1904 widokówka z Gliwic do Zabrza, ciekawa "ulicówka".

70 PLN
15625

1904 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
15626

1904 widokówka Kamieniec Podolski - katedra katolicka, z obiegu, słabszy stan zachowania.

80 PLN
15627

1905 widokówka na czerwonym kartonie z artystycznie wykonanym sucho tłoczonym herbem powstańczym z okresu Powstania Styczniowego 1863 roku, z obiegu, doskonały stan zachowania.

200 PLN
15628

1905 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN
15629

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - zabudowania przy Instytucie, czysta, doskonały stan zachowania.

120 PLN
15630

1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - Internat Studencki, czysta, doskonały stan zachowania.

100 PLN
15631

1906 widokówka Sopot (Ansicht von der Königshöhe), z obiegu.

80 PLN
15632

1906 widokówka Łowicz - Kolegiata, nakład K.Rybackiego w Łowiczu, czysta, dobry stan zachowania.

60 PLN
15633

1906 widokówka Lwów - góra piaskowa, wydanie Salon Malarstwa Polskiego Kraków, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
15634

1907 widokówka Ogólny widok Św.Krzyża, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
15635

1907 widokówka Słowik pod Kielcami, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

60 PLN
15636

60 PLN
15637

1910 widokówka Krynica (Statua Matki Boskiej w parku), z obiegu.

25 PLN
15638

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.

15 PLN
15639

1910 ładna litograficzna widokówka z Torunia, długi adres.

55 PLN
15640

1910 widokówka Skarżysko - ogólny widok, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
15641

1911 widokówka Gdańsk (Dwór Artusa), z obiegu.

40 PLN
15642

1911 widokówka z Clebow - Kłębowa (szczecińskie).

30 PLN
15643

1912 widokówka - mieszkańcy Galicji Szlachta.

60 PLN
15644

1913 widokówka Wrocław - Hala Ludowa (Ausstellung zur Jahrhundert-Feier der Freiheistkrige), Amtliche Postkarte Nr.10, czysta.

30 PLN
15645

1913 widokówka Mińsk (Kościół w Mińsku Gubernialnym), karta litograficzna, czysta.

150 PLN
15646

1913 widokówka Gdańsk (ulica Piwna - Jopengasse), z obiegu.

20 PLN
15647

1913 widokówka Pozdrowienie z Sosnowca, z obiegu.

120 PLN
15648

1914 około, widokówka Skalmierzyce (dworzec kolejowy i poczta), czysta.

70 PLN
15649

1914 widokówka z Poznania.

10 PLN
15650

1915 około, widokówka Wilno w fotografii Jana Bułhaka (Serja I, No10 kościół śś.Piotra i Pawła), czysta.

35 PLN
15651

1915 widokówka Poznań, z obiegu.

20 PLN
15652

1915 widokówka Wrocław, z obiegu.

12 PLN
15653

1915 widokówka łódzkie bony, czysta.

150 PLN
15654

1916 widokówka Warszawa (pomnik króla Sobieskiego), czysta.

30 PLN
15656

1916 widokówka Nowogródek, czysta.

25 PLN
15657

1916 około, widokówka Częstochowa Ganek na zewnętrznej ścianie szczytowej kaplicy Matki Boskiej), karta litograficzna, czysta.

80 PLN
15658

1916 około, widokówka Pieskowa Skała, wydanie Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, serya VI - 6, czysta.

60 PLN