The auctions ends in:

Page:
Postage dues
Poz# Features Catalog Description Actual price
6530
Fi.73-80B

1919 lokalne prowizoria dopłat, ROZWADÓW (typ 116) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 9.IX na kopercie.

40 PLN
6531
Fi.73-80B

1919 lokalne prowizoria dopłat, MIELEC (typ 88a) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 5.IX na kopercie.

40 PLN
6532
Fi.73-80B

1919 lokalne prowizoria dopłat, RUDNIK (typ 117) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 4.IX na kopercie.

40 PLN
6533
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.35, gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN
6534
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja Kronenberg.

30 PLN
6535

Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IID z poz. 33/44, gwarancja Mikstein, Ways.

400 PLN
6536
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 44, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

120 PLN
6537
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja Łaszkiewicz.

25 PLN
6538
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja Korszeń.

25 PLN
6539
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja Schmutz.

35 PLN
6540
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 39, gwarancja Schmutz.

35 PLN
6541
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja Schmutz.

20 PLN
6542
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 25 - uszkodzony romb, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

40 PLN
6543
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

40 PLN
6544
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.27(77), gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz.

100 PLN
6545
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

50 PLN
6546
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

35 PLN
6547
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 50, złamany prawy górny narożnik, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

55 PLN
6548
Fi.D3

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

60 PLN
6549
Fi.D3 B

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.21(71) "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja Mikstein, Gryżewski, z opisem pozycji Krawczyk.

160 PLN
6550
Fi.D4I

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 34, gwarancja Mikstein, Schmutz.

900 PLN
6551
Fi.D4I B
Mi.P11 

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.5500.-), z błędem na poz.13 "zalane A w POLSKA", piękny stan, gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

6 000 PLN
6552
Fi.D5
Mi.P4 

1919 wydanie krakowskie, czysto skasowany znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.1, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

2 400 PLN
6553
Fi.D5
Mi.P4 

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.41 (Fi.6000.-), niespotykanie piękny stan, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Ryblewski.

6 000 PLN
6554
Fi.D7
Mi.P6 

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 30 h. z nadrukiem formą IIA poz.6, gwarancja Danowski z sygnaturą SM i opisem Mikstein.

5 400 PLN
6555

Fi.D4B14

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka dopłaty z nadrukiem formy IIB z poz. 72/83, znaczek z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", stan idealny, bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz.

12 500 PLN
6556
Fi.D8
Mi.P7 

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.8 z usterką "uszkodzona środkowa część górnego A", prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, ładne stare sygnatury, piękny stan, gwarancja i opis Łaszkiewicz, Mikstein.

1 500 PLN
6557
Fi.D8

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 32, gwarancja Jungjohann.

800 PLN
6558
Fi.D8

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

2 500 PLN
6559
Fi.D8

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

670 PLN
6560
Fi.D9

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

320 PLN
SOLD
6561
Fi.D9

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

450 PLN
6562

Fi.D9

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56/67, czworoblok w idealnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

2 000 PLN
6563
Fi.D9B1

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Krawczyk.

300 PLN
6564

Fi.D15

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, czworoblok z silnym abklaczem na odwrocie.

120 PLN
6565
Fi.D15

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, znaczek z silnym abklaczem na odwrocie.

30 PLN
6566
Fi.D28

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, parka z osobliwym abklaczem na odwrocie.

120 PLN
SOLD
6567
Fi.Pd12-19

1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 14 PODGÓRZE (typ 67) - nadruki czarne stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 24.VI na kopercie.

50 PLN
6568

Mi.139 

1919 KLIMKÓWKA ? austriacki znaczek za 1 hal. użyty w 1916 roku, z nadrukami "Polska Poczta" i PORTO, liternictwo pierwszego podobne do unikalnego nadruku lokalnego z Klimkówki; to prawdopodobnie nadruki fantazyjne lub próbne przed wprowadzeniem lokalnych nadruków dopłaty, bardzo ciekawy materiał do badań.

200 PLN
6569

1919 miejscowy list z Krakowa 16.VI.19 niedopłacony o 10 hal., dopłatę pobrano w podwójnej wysokości znaczkami dopłaty z lokalnym nadrukiem.

70 PLN