Auction 71. Overprint editions 1918-1919

60932

Mi.2
25 PLN
60933

1918 seria pomnikowa, znaczek z brzegowym uszkodzeniem rysunku znaczka.

Mi.2
40 PLN
60934

Mi.2
40 PLN
60935

150 PLN
60936

1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy górny znaczek z błędem na poz.28 "uszkodzona litera E w FEN" (Fi.250.-), gwarancja.

Fi.2 B
150 PLN
60937

1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N", gwarancja.

Fi.2 B2
120 PLN
60938

Fi.2 B3
Mi.2
50 PLN
60939

1918 miejscowy list polecony z Warszawy 22.2.19, list prawidłowo opłacony z mieszana frankaturą różnych wydań prawdopodobnie o charakterze filatelistycznym.

Fi.2, 7I, 8I, 9I, 13I, 86B
Mi.2, 7I, 14I, 15I, 16I, 102
150 PLN
60940

1918 seria pomnikowa, seria z marginesem dolnym.

Fi.2-5
Mi.2-5
120 PLN
60941

1918 seria pomnikowa poczty miejskiej z nadrukiem nowego nominału i napisu "Poczta Polska", seria kasowana.

Fi.2-5
40 PLN
60942

Fi.2B
Mi.2
70 PLN
60943

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z poz. 52 z powtarzalnym w części nakładu błędem "przerwane prawe 5", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B
Mi.2
50 PLN
60944

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z poz. 35-36/44-45, prawe znaczki z brzegowym uszkodzeniem formy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B4
Mi.2
120 PLN
60945

Fi.2B
Mi.2
50 PLN
60946

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja Schmutz.

Fi.2B2
Mi.2
80 PLN
60947

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k" i powtarzalnym w części nakładu błędem "na lewej 5 ogonek w kształcie łezki".

Fi.2B3
Mi.2
90 PLN
60948

Fi.2B6
Mi.2
50 PLN
60949

1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", znaczek z błędem **, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B6
Mi.2
70 PLN
60950

Mi.3
80 PLN
60951

Mi.3
40 PLN
60952

Mi.3
50 PLN
60953

1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem.

Mi.3
75 PLN
60954

Mi.3
45 PLN
60955

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

Mi.3
80 PLN
60956

250 PLN
60957

Fi.3 B
60 PLN
60958

Fi.3 B
400 PLN
60959

Fi.3 No
50 PLN
60960

1918 list polecony z Warszawy 24.1.18 do Szwajcarii, stempel cenzury przy MSZ i stempel odbiorczy na odwrocie, list znacznie przepłacony o charakterze filatelistycznym, nadawcą listu był znany zbieracz W.Rachmanow.

Fi.3-16
Mi.3-16
100 PLN
60961

Fi.3B
Mi.3
180 PLN
60962

1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
80 PLN
60963

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B1
Mi.3
35 PLN
60964

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
60965

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
60966

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
60967

Fi.3B1
Mi.3
90 PLN
60968

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
60969

Fi.3B2
Mi.3
55 PLN
60970

Fi.3B2
Mi.3
60 PLN
60971

1918 seria pomnikowa, dolny prawy znaczek znaczek z błędem "uszkodzona prawa część litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B2
Mi.3
120 PLN