The new auction will start soon

Auction 71. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
65965

1964 IV Zjazd PZPR, znaczek bez druku barwy czarnej, gwarancja Walisch.

Fi.1351s
Mi.1499F 
600 PLN
65966

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowany na kopercie 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym.

Fi.1362
Mi.1512
60 PLN
65967

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja.

Fi.1365 B1
Mi.1513 
20 PLN
65968

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
30 PLN
65969

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
40 PLN
65970

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędami: B1 - ścięte cyfry w 1964, B2 - kokardka za hełmem i B5 - przerwane O w POWSTANIE.

Fi.1365 B1-2, B5
Mi.1513
25 PLN
65971

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN
65972

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
10 PLN
65973

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513 
10 PLN
65974

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
65975

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
65976

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
65977

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526 
40 PLN
65978

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379
Mi.1527 
12 PLN
SOLD
65979

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny.

Fi.1381
Mi.1529 
40 PLN
65980

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1392-1403
Mi.1541-52
400 PLN
65981

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1399-73
Mi.1514-21 
150 PLN
65982

1964 Badanie Kosmosu, seria znaczków w arkuszach; dobry stan zachowania.

Fi.1404-11
Mi.1553-60
270 PLN
SOLD
65983

1964 badanie kosmosu, znaczek za 6,50 zł. z błędem na poz.17 "kropka po K", gwarancja Krawczyk.

Fi.1411 B
Mi. 1560 
30 PLN
65984

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.550.-).

Fi.Ark.1392-1403
Mi.Klb.1541-52
450 PLN
65985

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
65986

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z sygnaturą projektanta F.WINIARSKI położoną na różnej wysokości i jednocześnie w różnej odległości od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31 
200 PLN
65987

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
65988

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
65989

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
65990

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
250 PLN
65991

1964 Borys Jegorow - autograf radzieckiego kosmonauty złożony na bloczku trzeci zespołowy lot kosmiczny.

Fi.Bl.33
Mi.Bl.35
150 PLN
65992

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
65993

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
65994

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
65995

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
65996

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, FDC bloku.

Fi.bl.43
Mi.Bl.34 
10 PLN
65997

1964 frankatura mechaniczna - 20 gr. "WYDAWNICTWA CZASOPISM/ TECHNICZNYCH/ WARSZAWA CZACKIEGO 3/5", druki wysłane 28.VII z Warszawy do Krakowa, na odwrocie koperty notatki.


20 PLN
65998

1964 frankatura mechaniczna - 1,55 zł "VISIT POLAND/ ZWIEDZAJ POLSKĘ", list polecony wysłany 4.V z Warszawy do Krakowa; dekoracyjny całość.


25 PLN
65999

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


40 PLN
66000

1964 list ekspresowy ze znaczkiem harcerskim.


20 PLN
66001

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
340 PLN
66002

1965 rocznik kopert FDC (Fi. ponad 100.-).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
60 PLN
66003

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.100.-).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
55 PLN
66004

1965 statki żaglowe, parka znaczków za 1 zł., lewy częściowo, a prawy całkowicie sucho tłoczony, gwarancja.

Fi.1419 MK
Mi.1568 
400 PLN