Auction 70. Polish Republic - 1989

58453

1998 dworki polskie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3547MK
Mi.3695
50 PLN
58454

Fi.3549MK
Mi.3697
50 PLN
58455

Fi.3550MK
Mi.3698
50 PLN
58456

1998 poczet królów i książąt polskich (XIII) - Stefan Batory, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3556MK
Mi.3704
240 PLN
58457

1998 Europa, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni, dodatkowo usterka w postaci przesunięcia ząbkowania - na dole fragment obrazu sąsiedniego znaczka.

Fi.3567MK
Mi.3715
250 PLN
58458

1998 malarstwo Nikifora, znaczek makulaturowy na wycinku z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3569MK
Mi.3717
140 PLN
58459

1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji.

Fi.3582
Mi.2081
40 PLN
58460

1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny.

Fi.3584
Mi.3732
35 PLN
58461

1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy na wycinku z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3586MK
Mi.3734
120 PLN
58462

1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3586MK
Mi.3734
80 PLN
58463

1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3587MK
Mi.3735
120 PLN
58464

1998 200. rocznica urodzin Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3589MK
Mi.3737
80 PLN
58465

Fi.3590MK
Mi.3738
80 PLN
58466

Fi.3592MK
Mi.3740
80 PLN
58467

1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3592MK
Mi.3740
80 PLN
58468

1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR.

Fi.3594MK
Mi.3742
70 PLN
58469

1998 Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze, bloczek.

Fi.bl.122
Mi.3727-8
20 PLN
58470

1999 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni, pionowe złamanie.

Fi.3595MK
Mi.3743
50 PLN
58471

1999 Wielkanoc, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3600MK
Mi.3748
120 PLN
58472

Fi.3602MK
Mi.3750
120 PLN
58473

1999 Wielkanoc, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni, uszkodzony róg.

Fi.3603MK
Mi.3751
30 PLN
58474

1999 bohaterowie Trylogii, arkusik sprzedażny.

Fi.3607-12ark.
Mi.3756-60
15 PLN
58475

1999 Bohaterowie Trylogii, arkusz z 4 sektora z perforacją u góry i dołu - bardzo rzadki, sektor 4 występuje generalnie bez perforacji na górnym i dolnym marginesie.

Fi.3607-12ark.
Mi.3756-60KB
90 PLN
58476

1999 50. rocznica powstania Rady Europy, arkusz sprzedażny.

Fi.3614
Mi.3762
36 PLN
58477

1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.3620
Mi.3768
35 PLN
58478

1999 VI wizyta Jana Pawła II, parka znaczków makulaturowych z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni, wyjątkowo cały kompletny perforowany napis, znaczki z perforacja z tego wydania były szczególnie uszkodzone, lewy znaczek przerwany.

Fi.3620-1MK
Mi.3768-9
40 PLN
58479

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
250 PLN
58480

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; z błędem występującym jedynie w części nakładu na poz.15 "niebieska kropka poniżej liter "Ko" w "Kościół""; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3620-23
Mi.3768-71
72 PLN
58481

1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek silnie uszkodzony, gwarancja.

Fi.3620MK
Mi.3768
20 PLN
58482

Fi.3621
Mi.3769
35 PLN
58483

1999 VI wizyta Jana Pawła II, parka znaczków makulaturowych z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni, wyjątkowo cały kompletny perforowany napis, znaczki z perforacja z tego wydania były szczególnie uszkodzone, ta parka ocalała w miarę dobrym stanie.

Fi.3622-3MK
Mi.3770-1
120 PLN
58484

1999 dworki polskie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3625MK
Mi.3773
50 PLN
58485

Fi.3627MK
Mi.3775
50 PLN
58486

1999 sanktuaria Maryjne, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3631MK
Mi.3779
140 PLN
58487

1999 zamek Książ, Słania, znaczek cięty z bloku.

Fi.3638A
Mi.3786B
10 PLN
58488

1999 Światowy Dzień Poczty, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3645MK
Mi.3793
140 PLN
58489

1999 15. rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, naczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3647MK
Mi.3795
240 PLN
58490

1999 Polonica, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3653MK
Mi.3801
180 PLN
58491

1999 Polonica, znaczek makulaturowy na wycinku z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni.

Fi.3653MK
Mi.3801
150 PLN
58492

Fi.3656MK
Mi.3804
180 PLN