Auction 68. Neubrandenburg

40176

1942 bożonarodzeniowa grafika obozowa, sygnowano Bronek.

120 PLN
40177

1943 potwierdzenie otrzymania paczki wysłanej 15.IX z Bejrutu przez Komitet Pomocy jeńcom polskim działający przy oddziale lewantyńskim Francuskiego Czerwonego Krzyża; minimalnie słabszy stan zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ.

100 PLN
40178

1943 Wielkanocna grafika obozowa, na odwrocie życzenia, data 8.IV.43. Neubrandenburg i podpis Bronek.

120 PLN
40179

1944 Kaplica, kasowany znaczek za 20 f. w kolorze jasnozielonym, gwarancja Schmutz.

360 PLN
40180

1944 Kaplica, znaczek za 20 f. w kolorze jasnozielonym z dużymi marginesami, gwarancja Schmutz.

420 PLN
40181

1944 świetlica, gwarancja Schmutz.

800 PLN
40182

1944 Świetlica, kasowany znaczek za 5 f. w kolorze czarnym, gwarancja Schmutz.

400 PLN
40183

Fi.4-7C
800 PLN
40184

1944 Syrenka, gwarancja Schmutz.

Fi.4ay1A
70 PLN
40185

1944 Syrena, znaczek na papierze szarym gładkim bibułkowym, złamania.

Fi.4ay1A
40 PLN
40186

Fi.4ay1A
250 PLN
40187

Fi.4ay1A
60 PLN
40188

Fi.4bx3C
150 PLN
40189

1944 kapliczka obozowa, gwarancja Schmutz.

Fi.5IIbx3C
120 PLN
40190

1944 znaczek na papierze x4, gwarancja Schmutz.

Fi.6ax4C
250 PLN
40191

1944 Gryf, gwarancja i oznaczenie.

Fi.6ax4C
240 PLN
40192

1944 rocznica odzyskania dostępu do morza, kasowany znaczek za 20 f., gwarancja Schmutz.

380 PLN
40193

1944 rocznica odzyskania dostępu do morza, znaczek za 20 f., gwarancja Krawczyk.

420 PLN
40194

Fi.9ax2, 9bx2
600 PLN
40195

1944 Gryf, gwarancja Schmutz.

100 PLN
40196

1944 Gryf, całostka za 10 fen na papierze o poziomych włóknach papieru, długość całkowita napisu i znaku opłaty 90 mm - typ 2 (w/g najnowszej klasyfikacji P.Pelczara), z błędami: "kropka nad dolnym ramieniem K" i "wypustka w lewym górnym rogu znaku opłaty"; doskonały stan zachowania; gwarancja.

150 PLN
40197

Fi.Cp2a
300 PLN
40198

Fi.Cp2a
200 PLN