Auction 68. Polish People's Republic 1952-1989

41955

1956 olimpiada w Melbourne, arkusz sprzedażny zagięty w połowie, niewielkie uszkodzenie narożników.

Fi.843
Mi.984
40 PLN
41956

1956 Igrzyska Olimpijskie Melbourne, arkusz sprzedażny.

Fi.843
Mi.984
70 PLN
41957

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z przesuniętym drukiem stalorytu.

Fi.843, 846, 848
Mi.984, 967, 969
120 PLN
41958

Fi.843-49
Mi.984-89, 994
40 PLN
41959

1956 karnet - "XVI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MELBOURNE"; temat - OLIMPIADA.

Fi.843-48
Mi.984-89
30 PLN
41960

Fi.844
Mi.985
10 PLN
41961

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem środka.

Fi.845
Mi.986
30 PLN
41962

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, lewy dolny znaczek z plamą przy cyfrze 5, prawy z rozmazaną farbą drukarską na prawym marginesie.

Fi.845
Mi.986
30 PLN
41963

Fi.845
Mi.986
10 PLN
41964

1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 25 gr. z błędem "plamki wokół 1 i 4 kółka olimpijskiego".

Fi.845 B
Mi.986
20 PLN
41965

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, ośmioblok z usterką na znaczku z poz. 2 "biała plama pod 25" i błędem na znaczku z poz. 3 "ucięta chorągiewka".

Fi.845B1
Mi.986
60 PLN
41966

Fi.846
Mi.967
75 PLN
41967

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka.

Fi.846
Mi.987
50 PLN
41968

Fi.847
Mi.988
80 PLN
41969

1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 60 gr. ze stalorytem przesuniętym względem ramki, offsetowy druk mocny z jednolitym tłem i błędami "uszkodzone GR" i "uszkodzone K".

Fi.847 B
Mi.988
20 PLN
41970

Fi.849
Mi.994
20 PLN
41971

1956 Dzień Znaczka Chopin - Liszt, blok kasowany w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.18
Mi.Bl.19
40 PLN
41972

1956 FDC - "Dzień Znaczka Chopin - Liszt" blok (Fi.95.-).

Fi.bl.18
Mi.Bl.19
65 PLN
41973

1956 Dzień Znaczka, blok.

Fi.bl.18
Mi.Bl.19
40 PLN
41974

1956 Dzień Znaczka, blok.

Fi.bl.18
Mi.Bl.19
50 PLN
41975

1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 970 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

550 PLN
41976

1956 rocznik kopert FDC (Fi.250.-).

Fi.810-50
Mi.954-94
162 PLN
41977

1957 I Zjazd Filatelistów zbieraczy znaczków o motywach religijnych, znaczek ostemplowany okolicznościowo 7.VII w miejscowości Górka Duchowna na specjalnie przygotowanej kopercie; dekoracyjna całość.

Fi.838
Mi.991
10 PLN
41978

1957 FDC - "50-lecie narciarstwa polskiego" Warszawa 1.

Fi.851-53
Mi.995-97
10 PLN
41979

1957 rocznik znaczków czystych (Fi.186.-).

Fi.851-899
Mi.995-144
120 PLN
41980

Fi.855Bs
Mi.999
350 PLN
41981

1957 ONZ, znaczek z bloku.

Fi.857
Mi.1001
30 PLN
41982

1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek z przywieszką.

Fi.859
Mi.1004
18 PLN
41983

Fi.859
Mi.1004
18 PLN
41984

Fi.859
Mi.1004
18 PLN
41985

1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z przywieszką.

Fi.859
Mi.1004
20 PLN
41986

1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z powtarzalnym błędem na poz.4 (5 pole w arkuszu) "biała plamka nad cyfrą 2" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.859 B
Mi.1004
50 PLN
41987

Fi.859 B1
Mi.1004
600 PLN
41988

1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z błędem na poz.7 "biała plama w cyfrze 1" na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.859 B1
Mi.1004
40 PLN
41989

1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, komplet przywieszek poziomych, w tym dwie rzadkie ze środka arkusika.

Fi.859 Pw
Mi.1004
400 PLN
41990

Fi.859Pw
Mi.1004Zf
600 PLN
41991

Fi.860
Mi.1005
80 PLN
41992

1957 Mistrzostwa Świata w szermierce, parka znaczków za 60 gr. - wzajemne przesunięcie barw czerwonej i niebieskiej, prawy znaczek w kolorze niebieskim podniesiony o 2,7 mm.

Fi.861+862
Mi.1006-07
40 PLN
41993

1957 X Wyścig Pokoju, seria z odmianami kolorów.

Fi.871-2
Mi.1015-6
15 PLN
41994

1957 X Wyścig Pokoju, komplet 4 kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław; temat - KOLARSTWO.

Fi.872
Mi.1016
30 PLN