The new auction will start soon

Auction 67. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
41878

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513 
30 PLN
SOLD
41879

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
40 PLN
41880

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędami: B1 - ścięte cyfry w 1964, B2 - kokardka za hełmem i B5 - przerwane O w POWSTANIE.

Fi.1365 B1-2, B5
Mi.1513
25 PLN
41881

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN
41882

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
10 PLN
41883

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny prawy znaczek z błędem "plama za hełmem", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1365B2
Mi.1513
10 PLN
41884

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513 
10 PLN
41885

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
41886

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
41887

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
41888

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz z błędem na poz.9 (w katalogu podano błędnie poz.19) "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA".

Fi.1378 B1
Mi.1526
60 PLN
41889

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526 
40 PLN
41890

1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty.

Fi.1379
Mi.1527 
40 PLN
41891

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty.

Fi.1380
Mi.1528
50 PLN
41892

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny.

Fi.1381
Mi.1529 
40 PLN
41893

1964-5 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I+II) - komplet znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony, czyste.

Fi.1384-88+1483-85Pw
Mi.1533-37+1632-34Pw
30 PLN
SOLD
41894

1964 kwiaty ogrodowe, marginesowy znaczek z silnie przesuniętą perforacją poziomą, abonament z klejem, do tej pory nie katagolowane.

Fi.1394
Mi.1543
300 PLN
41895

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.550.-).

Fi.Ark.1392-1403
Mi.Klb.1541-52
450 PLN
41896

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
41897

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
41898

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
41899

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
41900

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
41901

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
41902

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.30
Mi.Bl.32 
75 PLN
41903

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.31
Mi.Bl.34
60 PLN
41904

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.31
Mi.Bl.34
72 PLN
SOLD
41905

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
41906

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
41907

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, FDC bloku.

Fi.bl.43
Mi.Bl.34 
10 PLN
41908

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


340 PLN
41909

1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 30, 31; Fi.109.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
40 PLN
41910

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


40 PLN
41911

1964 list ekspresowy ze znaczkiem harcerskim.


20 PLN
41912

1965 karnet - "20-LECIE KORPUSU BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO 1945-65".

Fi.1277-84
Mi.1425-32
40 PLN
41913

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.100.-).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652 
55 PLN
41914

1965 zwierzęta prehistoryczne, arkusz sprzedażny.

Fi.1423
Mi.1572 
25 PLN
SOLD
41915

1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.8 "krótszy pazur", gwarancja.

Fi.1424 B1
Mi.1573 
25 PLN
41916

1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY.

Fi.1424 B1
Mi.1573 
30 PLN
41917

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1438-45ark.
Mi.1587-94 
600 PLN