Auction 66. Postcards from Polish territory

29378

1900 widokówka (Grzymałów) wysłana 17.10 z miejscowości Łuka Mała do Kołomyi, kasownik odbiorczy 18.10; rzadki walor w słabszym stanie zachowania.

Mi.72
160 PLN
36269

1899 widokówka Grudziądz - Gruss aus Graudenz - karta pocztowa prywatnego nakładu z ilustracjami: Widok ogólny z Góry Zamkowej (Blick vom Festungberg, hotel "Königlicher Hof", siedziba redakcji gazety "Der Gesellige"; wysłana 8.7 z Grudziądza do miejscowości Lisewo; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
36270

1899 widokówka Tczew - Gruss aus Dirschau - widok mostu, z obiegu; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN
36271

1900 widokówka Braniewo - Gruss au Braunsberg O/Pr. - litografia do patrzenia pod światło, z obiegu; bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN
36272

1902 widokówka Wrocław - Zoolog, czysta.

40 PLN
36273

1905 widokówka Jaszczurówka - kaplica, czysta.

70 PLN
36274

1907 widokówka Kraków - widok Wawelu, czysta.

50 PLN
36275

1908 widokówka Gdańsk, z obiegu.

20 PLN
36276

1909 widokówka Raszyn - Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego wydana z okazji 100 rocznica bitwy, portret księcia Józefa Poniatowskiego, czysta.

120 PLN
36277

1910 widokówka Bogumin (Oderberg), pięć widoków, czysta.

50 PLN
36278

1910 widokówka Zakopane, most nad Wodospadem Mickiewicza, czysta.

30 PLN
36279

1910 około, widokówka Niemen pod Balwierzyszkami - Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, zapisana bez obiegu.

100 PLN
36280

1910 widokówka Krotoszyn (zeppelin i aeroplan nad miastem), czysta.

250 PLN
36281

1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce.

10 PLN
36282

1910 ładna litograficzna widokówka z Torunia, długi adres.

55 PLN
36283

1911 widokówka Gdańsk, z obiegu (znaczek zdjęty).

25 PLN
36284

1912 widokówka Pilawa - Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, czysta.

100 PLN
36285

1912 widokówka Zinków - Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, czysta.

100 PLN
36286

1912 widokówka Gdańsk, litografia, czysta.

120 PLN
36287

1912 widokówka Szczecin, z obiegu.

35 PLN
36288

1912 widokówka Ciechocinek, łazienki nr.3, z obiegu.

30 PLN
36289

1912 widokówka Dąbrowica - Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, czysta.

100 PLN
36290

1913 widokówka Ciechocinek, z obiegu.

60 PLN
36291

1914 widokówka Prostki, z obiegu.

100 PLN
36292

1914 widokówka.

10 PLN
36293

1914 widokówka Czernowitz - Czerniowce.

10 PLN
36294

1914 widokówka Libawa.

10 PLN
36295

1915 widokówka Sopot, czysta.

25 PLN
36296

20 PLN
36297

1915 widokówka rozkładana Warszawa (wielkość 3 kartek pojedynczych), czysta.

100 PLN
36298

1915 widokówka Częstochowa, z obiegu.

25 PLN
36299

1915 widokówka Warszawa, czysta.

30 PLN
36300

1915 widokówka Bitków, czysta.

100 PLN
36301

1915 widokówka o tematyce legionowej (Karol Adwentowicz w mundurze ułana), czysta.

35 PLN
36302

1915 widokówka Olsztyn, z obiegu.

80 PLN
36303

1915 widokówka Poznań.

10 PLN
36304

1916 widokówka Poznań, czysta.

20 PLN
36305

1916 widokówka Gorlice, z obiegu.

40 PLN
36306

1916 widokówka Tatry, czysta.

60 PLN
36307

1916 widokówka Grudziądz, czysta.

20 PLN