Auction 65. Danzig

27838

1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z abklaczem.

Fi.U38
60 PLN
27839

1923 wydanie przedrukowe, czworoblok nadrukiem przesuniętym.

Fi.U38
30 PLN
27840

1923 znaczek urzędowy z abklaczem.

Fi.U38
15 PLN
27841

Fi.U39
60 PLN
27842

1924 wydanie obiegowe, znaczek z ząbkowaniem do automatu, złamany narożnik.

Fi.187R
20 PLN
27843

1924 wydanie obiegowe, luzak.

Fi.188
25 PLN
27844

Fi.188aw
Mi.194x
50 PLN
27845

1924 wydanie obiegowe herb Gdańska w owalu, różne odmiany znaczka na podlepkach.

Fi.191
50 PLN
27846

1924 wydanie obiegowe, luzak z serii.

Fi.191
15 PLN
27847

1924 wydanie obiegowe herb Gdańska w owalu, luzak z serii.

Fi.192
20 PLN
27848

1924 wydanie na przesyłki lotnicze, luzak z serii.

Fi.196
150 PLN
27849

1924 wydanie na przesyłki lotnicze, seria na podlepkach w ładnym stanie.

Fi.196-200
Mi.202-06
200 PLN
27850

Fi.200
100 PLN
27851

1924 widoki Gdańska i okolic, luzak z serii.

Fi.201
25 PLN
27852

Fi.201-07
Mi.207-13
600 PLN
27853

1924 widoki Gdańska i okolic, seria.

Fi.201-5
350 PLN
27854

Fi.203
30 PLN
27855

1924 widoki Gdańska i okolic, luzaki z serii.

Fi.203
60 PLN
27856

Fi.203
50 PLN
27857

Fi.204
30 PLN
27858

Fi.205
150 PLN
27859

1924 wydanie w nowej walucie, herb Gdańska na tarczy w owalu, 25 Pf, czysta.

Fi.Cp27
Mi.P26
140 PLN
27860

Fi.Cp28
180 PLN
27861

1924 znaczek urzędowy.

Fi.U51
150 PLN
27862

400 PLN
27863

Fi.Cp29
180 PLN
27864

1925 wydanie przedrukowe w związku z obniżeniem taryfy zagranicznej, 20/25 Pf.

Fi.Cp29
150 PLN
27865

1925 wydanie przedrukowe w związku z obniżeniem taryfy zagranicznej, 20/25 + 20/25 Pf karta podwójna, usterka karty podstawowej (części A) uszkodzone lewy i prawy narożne górne ornamenty obramowania i przerwana pionowa linia; karta w rzeczywistości prezentuje się korzystniej jasne smugi są prawie niewidoczne, karta na łączeniu delikatnie naderwana (Fi.220.-).

Fi.Cp30
180 PLN
27866

Fi.Cp30
250 PLN
27867

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Marienkirche; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp32
180 PLN
27868

Fi.Cp32
180 PLN
27869

Fi.Cp32
200 PLN
27870

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Zoppot; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp32
180 PLN
27871

Fi.Cp37
320 PLN
27872

1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 58 mm, ilustracja Danzig, Marienkirche; czysta.

Fi.Cp38I
180 PLN
27873

Fi.Cp38I
180 PLN
27874

Fi.Cp38I B5
250 PLN
27875

Fi.Cp38III
350 PLN
27876

1925 list polecony do Gdańska wysłany 2.12 z Brunszwiku, koperta firmowa "Richard Borek, Braunschweig", na odwrocie dekoracyjna nalepka nadawcy i kasownik odbiorczy Danzig 1s; całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

Mi.360
50 PLN
27877

1929-37 zestaw serii widokowych, czyste na podlepkach.

Fi.211-3, 252-62, 274-8
Mi.217-9, 256-66, 276-80
150 PLN