27371 |
1996 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3466-9 ark. Mi.3414-7 |
| 117 PLN SOLD | |
27372 |
1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne. | Fi.3474 Mi.3622 |
| 300 PLN | |
27373 |
1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3484-4 Mi.3629-32 |
| 25 PLN | |
27374 |
1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI". | Fi.bl.157(114) Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
27375 |
1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym. | Fi.bl.115 Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
27376 |
1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.ex.3434-64y Mi.ex.3582-3612y |
| 200 PLN | |
27377 |
1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 250 złotych, ale na rynku prawie tyle kosztuje seria Znaki Zodiaku - rzadka odmiana na papierze fluorescencyjnym; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 330 PLN | |
27378 |
1996 rocznik kopert FDC (Fi.104.-). | |
| 100 PLN | |
27379 |
1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.10 Mi.MH1 |
| 15 PLN | |
27380 |
1997 Kocham Cię,znaczki wydane wyłącznie w formie zeszyciku znaczkowego, tu seria nie wklejona do zeszyciku w pasku w układzie tete - beche. | Fi.3486-7 Mi.3634-5 |
| 120 PLN | |
27381 |
1997 Ochrona przyrody - nietoperze, seria w arkuszach czystych. | Fi.3508-11 Mi.3656-59 |
| 200 PLN | |
27382 |
1997 pisklęta zagniazdowniki, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek złamany, gwarancja. | Fi.3538MK Mi.3666 |
| 35 PLN | |
27383 |
1997 1000 lat Gdańska, blok cięty z kasownikiem pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.116A Mi.Bl.129B |
| 35 PLN | |
27384 |
1997 1000 lat Gdańska, cięty blok. | Fi.bl.159A Mi.Bl.129B |
| 15 PLN | |
27385 |
1997 wizyta Jana Pawła II w Polsce, karnet z blokiem. | Fi.bl.117 Mi.Bl.130 |
| 20 PLN SOLD | |
27386 |
| 20 PLN SOLD | |
27387 |
1997 wizyta Jana Pawła II w Polsce, karnet z blokiem plus całostka. | Fi.bl.117 Mi.Bl.130 |
| 20 PLN SOLD | |
27388 |
1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą figury szachowe; temat - SZACHY. | |
| 10 PLN | |
27389 |
1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3358-63 Mi.3706-11 |
| 45 PLN | |
27390 |
1998 dworki polskie, fragment opakowania z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w której zapakowane było 100 arkuszy na której naklejono znaczek z arkusza z dziurkowaniem "WZÓR". | Fi.3545 Mi.3694 |
| 50 PLN SOLD | |
27391 |
1998 dworki polskie, fragment opakowania z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w której zapakowane było 100 arkuszy na której naklejono znaczek z arkusza z dziurkowaniem "WZÓR". | Fi.3546 Mi.3693 |
| 50 PLN SOLD | |
27392 |
1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Izrael '98", arkusz czysty. | Fi.3565 Mi.3713 |
| 50 PLN | |
27393 |
1998 Sanktuaria Maryjne (VII) - Koronacja wizerunku Matki Bożej Tęskniącej z kościoła parafialnego pw.św.Elżbiety w Warszawie-Powsinie, arkusz czysty. | Fi.3568 Mi.3716 |
| 50 PLN | |
27394 |
1998 malarstwo Nikifora, znaczek makulaturowy "Wzór" na opakowaniu z drukarni. Gwarancja. | Fi.3571MK |
| 120 PLN SOLD | |
27395 |
1998 80 lat Głównego Urzędu Statystycznego, arkusz czysty. | Fi.3573 Mi.3721 |
| 50 PLN | |
27396 |
1998 Sanktuaria Maryjne (VIII) - Matka Boska Sejneńska, arkusz czysty. | Fi.3574 Mi.3722 |
| 50 PLN | |
27397 |
1998 100 rocznica odkrycia radu i polonu, arkusz czysty, temat - MARIA SKŁODOWSKA-CURIE. | Fi.3578 Mi.3726 |
| 80 PLN | |
27398 |
1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji. | Fi.3582 Mi.2081 |
| 40 PLN | |
27399 |
1998 Światowy Dzień Poczty, arkusz czysty. | Fi.3583 Mi.3731 |
| 40 PLN | |
27400 |
1998 80. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny. | Fi.3585 Mi.3733 |
| 25 PLN | |
27401 |
1998 80 rocznica odzyskania niepodległości, arkusz czysty. | Fi.3585x Mi.3733 |
| 50 PLN | |
27402 |
1998 50 rocznica Deklaracji Praw Człowieka, arkusz czysty. | Fi.3588 Mi.3736 |
| 50 PLN | |
27403 |
1998 Zjazd PZF, blok cięty. | Fi.bl.121A Mi.Bl.133B |
| 15 PLN | |
27404 |
1999 Dzieje oręża polskiego - Marynarka Wojenna, arkusz czysty. | Fi.3594-95 Mi.3742-43 |
| 40 PLN | |
27405 |
1999 bohaterowie Trylogii, arkusik sprzedażny. | Fi.3607-12ark. Mi.3756-60 |
| 20 PLN | |
27406 |
1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny. | Fi.3620 Mi.3768 |
| 35 PLN | |
27407 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3620-23 Mi.3768-71 |
| 250 PLN | |
27408 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; z błędem występującym jedynie w części nakładu na poz.15 "niebieska kropka poniżej liter "Ko" w "Kościół""; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3620-23 Mi.3768-71 |
| 80 PLN | |
27409 |
1999 wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR, na opakowaniu z drukarni, znaczek mocno uszkodzony. | Fi.3620MK Mi.3768 |
| 35 PLN | |
27410 |
1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek silnie uszkodzony, gwarancja. | Fi.3620MK Mi.3768 |
| 20 PLN | |