The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 62. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6403

1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres


90 PLN
6404

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
6405

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6406

1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6407

1901 widokówka Kosów (Zakład leczniczy Dr.Tarnawskiego w Kosowie), z obiegu (znaczek zdjęty).


120 PLN
6408

1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6409

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
6410

1903 Wrocław, widok na ratusz. Piękna kolorowa litografia, długi adres.


38 PLN
6411

1904 widokówka Sokal (Klasztor O.O.Bernardynów), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
6412

1904 widokówka Rawa-ruska (Dworzec kolejowy), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
6413

1905 widokówka z Rummelsburg - Miastko. Bardzo ładna ulicówka.


90 PLN
6414

1906 widokówka Tarnopol (Ogród miejski), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


60 PLN
6415

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
6416

1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
6417

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
6418

1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


80 PLN
6419

1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


10 PLN
6420

1910 widokówka Bielany.


10 PLN
SOLD
6421

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.


15 PLN
6422

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
6423

1911 widokówka z Clebow - Kłębowa /szczecinskie/.


30 PLN
6424

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


80 PLN
6425

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
6426

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
6427

1912 symboliczna widokówka patriotyczna "Z POWINSZOWANIEM NOWEGO ROKU", litografia sygn.Wolski, z obiegu (znaczek zdjęty), słabszy stan zachowania.


100 PLN
6428

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
6429

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
6430

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


25 PLN
6431

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
6432

1913 widokówka z Żytomierza.


25 PLN
6433

1913 widokówka z podobizną księżnej Potockiej.


25 PLN
6434

1914 widokówka Starokonstantynów, czysta.


70 PLN
6435

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
6436

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
6437

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
6438

1914 widokówka.


10 PLN
6439

1914 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


10 PLN
6440

1914 widokówka Libawa.


10 PLN
6441

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
6442

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


25 PLN