Auction 62. Germany

6699

1944 stempel okolicznościowy Fulda.

10 PLN
6700

1944 znaczek ze stemplem okolicznościowym Hochensalza.

10 PLN
6701

1945 kartka propagandowa.

20 PLN
6702

1948 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Okręg (Bezirk 27), karta wysłana 3.7 z miejscowości Burgstadt, sygnowane Halle Fla.

Mi.170V
50 PLN
6703

1948 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Okręg (Bezirk 41), list wysłany 8.7 z miejscowości Oelsnitz (Vogtl) do Lipska, sygnowany Halle Fla.

Mi.170X
60 PLN
6704

1948 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Okręg (Bezirk 16), list wysłany 10.7 z miejscowości Erfurt do Lipska, sygnowany Halle Fla.

Mi.174III
40 PLN
6705

1949 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Jesienne Targi Lipskie, znaczki w karnecie, ostemplowane okolicznościowo 30.8 w pierwszym dniu obiegu.

Mi.240-241
20 PLN
6706

1949 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Jesienne Targi Lipskie, znaczek za 12+8 Pf z błędem: "plama na prawej dłoni siedzącego", znaczki na kopercie, ostemplowane okolicznościowo 30.8 w pierwszym dniu obiegu.

Mi.240Pf, 241
100 PLN
6707

1950 NRD, seria wydana z okazji Targów Lipskich, na dekoracyjnej kopercie skasowana okolicznościowo 6.3 w Lipsku.

Mi.248-249
30 PLN
6708

1951 RFN, Wystawa Filatelistyczna NBA, znaczek za 20+3 Pf jako opłata za list wysłany 7.12 z Ehingen (Donau) do Emerfeld, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.142, 6Z
100 PLN
6709

1952 RFN, 500 rocznica urodzin Leonarda da Vinci, cztery znaczki za 5 Pf jako opłata za list wysłany 2.7 z Riedlingen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.148 II, 6Z
20 PLN
6710

1952 RFN, 100-lecie lądowania C.Schurza w Ameryce, znaczek za 20 Pf jako opłata za list wysłany 5.11 z z Reutlingen do Hockenheim, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.155, 6Z
30 PLN
6711

1952 RFN, Philip Reis - 75 lecie telefonii niemieckiej, znaczek czysty (Mi.50 euro).

Mi.161
40 PLN
6712

1953 RFN, 50 lecie Deutsches Museum München, znaczek czysty.

Mi.163
15 PLN
6713

1953 RFN, niemieccy jeńcy wojenni, znaczek czysty.

Mi.165
5 PLN
6714

1954 RFN, 1200 lecie śmierci Św.Bonifacego - Apostoła Niemiec, znaczek czysty.

Mi.199
5 PLN
6715

1954 Saara, wydanie z dopłatą na rzecz Czerwonego Krzyża, znaczek na kopercie FDC; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Mi.350
30 PLN
6716

1955 RFN, wystawa krajowa Badenia-Wirtenbergia, seria czysta.

Mi.212-13
8 PLN
6717

1955 RFN, rozwój nauki, znaczek czysty.

Mi.214
8 PLN
6718

1955 NRD, obrazy z Galerii Drezdeńskiej (I), seria znaczków ostemplowana na 2 kopertach w pierwszym dniu obiegu.

Mi.504-509
40 PLN
6719

1957 Saarland (Bundesland), pierwsza seria obiegowa, czysta, w bardzo dobrym stanie.

Mi.380-99
20 PLN
6720

1957 Saarland (Bundesland), druga seria obiegowa, czysta, w bardzo dobrym stanie.

Mi.409-428
45 PLN
6721

1962 NRD, pierwszy lot grupowy statków kosmicznych Wostok III i Wostok IV, blok ostemplowany na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Mi.Bl.17
30 PLN
6722

1974 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH9
20 PLN
6723

1982 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH13
14 PLN
6724

1993 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH26
10 PLN
6725

1998 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH36
10 PLN
6726

2010 karnet okolicznościowy EUROPA - książki dla dzieci.

30 PLN