Auction 62. Polish People's Republic 1952-1989

4621

1962 Polskie Ziemie Zachodnie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1153-4
Mi.1301-2
165 PLN
4622

1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek za 60 gr. z błędem "kreska zamiast kropki pomiędzy PRAGA i WARSZAWA", gwarancja.

Fi.1158 B1
Mi.1306
25 PLN
4623

1962 XV Wyścig Pokoju, dwie serie na papierze białym i szarym.

Fi.1158-60a, b
Mi.1306-8
20 PLN
4624

Fi.1158s
Mi.1306
15 PLN
4625

1962 wielcy Polacy, znaczek z przesuniętym drukiem barwy tła, napisy pod znaczkiem częściowo juz tle.

Fi.1164
Mi.1312
35 PLN
4626

1962 wielcy Polacy, Konopnicka z "broszką".

Fi.1169B1
Mi.1316I
400 PLN
4627

Fi.1169B1
Mi.1316I
120 PLN
4628

Fi.1169s
Mi.1316I
850 PLN
4629

1962 rośliny chronione, seria z odmianami papieru.

Fi.1177-88
Mi.1325-36
40 PLN
4630

Fi.1189
Mi.1337
360 PLN
4631

Fi.1189Pw
Mi.1337Zf
30 PLN
4632

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik.

Fi.bl.34
Mi.1337
60 PLN
4633

Fi.1202-3
Mi.1350-1
40 PLN
4634

Fi.1202-3
Mi.1350-1
60 PLN
4635

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, dwie serie z blokiem na papierze białym i szarym.

Fi.1202-3, bl.26a, b
Mi.1350-1, Bl.28
30 PLN
4636

1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum.

Fi.1205-1206
Mi.1353-1354
30 PLN
4637

1962 Rok Korczakowski, seria z odmianami papieru.

Fi.1209-14
Mi.1357-62
30 PLN
4638

1962 Rok Korczakowski, seria w czworoblokach.

Fi.1209-14
Mi.1357-62
20 PLN
4639

1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC.

Fi.1209-14, 1216-21
Mi.1357-62, 1364-9&n
20 PLN
4640

1962 Rok Korczakowski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1209-14ark.
Mi.1357-62
1 300 PLN
4641

1962 Rok Korczakowski, lewy znaczek z błędem "kreska w K wyrazu KRÓL i kropka nad A w wyrazie JANUSZ".

Fi.1214B1
Mi.1362
30 PLN
4642

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.bl.30(24) B1
Mi.Bl.26
40 PLN
4643

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.bl.30(24) B2
Mi.Bl.26
40 PLN
4644

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.bl.30(24) B3
Mi.Bl.26
40 PLN
4645

Fi.bl.30a B1
Mi.Bl.26
30 PLN
4646

1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24; Fi. ponad 150.-).

Fi.1144-1221
Mi.1289-1369
100 PLN
4647

1962-1963 TOM V JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego Ark.1149-1151a FIS, które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1144-1308
Mi.1289-1456
390 PLN
4648

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190
25 PLN
4649

Fi.1051
Mi.1195
20 PLN
4650

1963 widokówka nadana 7.11 w agencji pokładowej m/s Batory, podczas rejsu do Nowego Jorku.

Fi.1055, 1058, 1241
Mi.1211, 1214, 1387
60 PLN
4651

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.413.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
290 PLN
4652

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370
40 PLN
4653

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370
60 PLN
4654

Fi.1240
Mi.1388
20 PLN
4655

Fi.1243 III.5
Mi.1394
100 PLN
4656

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-56
Mi.1393-1404
250 PLN
4657

1963 gady i płazy, znaczek bez druku barwy czarnej - brak napisów i nominału, gwarancja Walisch.

Fi.1249s
Mi.1397F
480 PLN
4658

1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem i nazwą serii na marginesie.

Fi.1263-6
90 PLN
4659

Fi.1267 B1
Mi.1415
30 PLN
4660

Fi.1268 B1
Mi.1416
30 PLN