Auction 60. Postcards from Polish territory

27660

1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres

90 PLN
27661

1900 widokówka Mińsk Litewski, Banhof Wileński, litografia, czysta.

80 PLN
27662

1900 widokówka Środa, litografia, czysta.

120 PLN
27663

1900 około, widokówka z serii "Z pamiętników J.C.Paska", czysta.

50 PLN
27664

1900 około, widokówka patriotyczna "Legion polsko-węgierski 1848" autorstwa Kajetana Saryusz-Wolskiego, wydana nakładem S.W.Niemojowskiego we Lwowie, czysta.

50 PLN
27665

1900 widokówka Wrocław, Liebichshöhe, litografia, czysta; temat - SECESJA.

100 PLN
27666

1900 widokówka Mińsk Litewski, Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu, litografia, czysta.

70 PLN
27667

1900 około, widokówka patriotyczna "Chłopicki w Saragosie 1810" autorstwa Kajetana Saryusz-Wolskiego, wydana nakładem S.W.Niemojowskiego we Lwowie, czysta.

50 PLN
27668

1900 widokówka Mińsk Litewski, Teatr miejski, litografia, czysta.

80 PLN
27669

1900 widokówka Karkonosze, czysta.

30 PLN
27670

1900 widokówka Mińsk Litewski, kościół katedralny dawn. o.o. Jezuitów, litografia, czysta.

80 PLN
27671

1900 widokówka Gliwice (Gleiwitz), Deventer-Kogel, czysta.

30 PLN
27672

1900 około, Pozdrowienie ze Środy, czysta.

60 PLN
27673

38 PLN
27674

1903 widokówka Henryk Sienkiewicz, z obiegu.

40 PLN
27675

1905 widokówka z Rummelsburg - Miastko. Bardzo ładna ulicówka.

90 PLN
27676

1905 widokówka Nysa, czysta.

25 PLN
27677

1905 widokówka Schronisko nad Śnieżnymi Kotłami (Schneegrubenbaude), czysta.

15 PLN
27678

1905 widokówka Ojców, hotel "Polska Szwajcarja", czysta.

100 PLN
27679

1905 około, widokówka z serii Bohaterki Polskie - Krukowiecka córka b.jenerała wojsk polsk. odważny kuryer w 1863 z dwoma towarzyszkami, czysta.

50 PLN
27680

1909 widokówka Częstochowa, Wystawa Przemysłu i Rolnictwa, z obiegu.

50 PLN
27681

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.

15 PLN
27682

1910 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
27683

1910 widokówka Srebrna Góra (Silberberg b.Frankenstein i Schl.), z obiegu.

50 PLN
27684

1910 widokówka uroczysty pochód jubileuszowy w Krakowie z okazyi 500 rocznicy bitwy pod Grunwaldem, Serya III Pochód Górali, czysta.

30 PLN
27685

1910 widokówka Kołobrzeg, Waldenfelsschanze, czysta.

30 PLN
27686

1910 widokówka Dolina Ojcowska, czysta.

60 PLN
27687

1911 widokówka z Clebow - Kłębowa /szczecinskie/.

30 PLN
27688

1911 widokówka Mława, Szosa do Dworca Dr.Zel.; z obiegu.

50 PLN
27689

1911 widokówka Jordanowo Paradyż (Jordan-Paradies), różne widoki, z obiegu (znaczek zdjęty).

150 PLN
27690

1913 widokówka z Żytomierza.

25 PLN
27691

1913 widokówka z podobizną księżnej Potockiej.

25 PLN
27692

1913 widokówka Chełmża (Culmsee), z obiegu.

35 PLN
27693

1913 widokówka Gdynia Orłowo (Adlerhorst), z obiegu.

50 PLN
27694

1914 widokówka Rajczyn (Rayschen Kr.Wohlau), z obiegu.

120 PLN
27695

1914 widokówka Berdyczów, czysta.

30 PLN
27696

1914 widokówka Krynica, czysta.

15 PLN
27697

1914 widokówka Berdyczów, z obiegu.

40 PLN
27698

1914 widokówka Matliński zwany "Sokół" uczestnik, cywilny naczelnik powiatu siedleckiego w Powstaniu Styczniowym, z obiegu.

50 PLN
27699

1914 widokówka o tematyce legionowej, czysta; temat - PIWO.

40 PLN