Auction 60. WW1 occupation postage

21190

1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, gwarancja Bulat BPP.

Fi.17
30 PLN
21191

1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/20 h. użyty w Kołomyji (Fi.500.-), piękny stan, gwarancja Schmutz.

Fi.17a
400 PLN
21192

Fi.17a
50 PLN
21193

Fi.19
140 PLN
21194

1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu, znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/25 h., piękny stan zachowania (Fi.225.-), gwarancja Schmutz.

Fi.19
Mi.18
200 PLN
21195

Fi.20
200 PLN
21196

1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/30 h., poza śladem podlepki piękny stan, gwarancja Krawczyk.

120 PLN
21197

1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, słabsze ząbki z prawej strony, gwarancja Bulat BPP.

Fi.29
80 PLN
21198

1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 1,20 Kr/50 h. (Fi.60.-), złamannie i uszkodzone ząbki, gwarancja Krawczyk.

Fi.29
20 PLN
21199

Fi.33
180 PLN
21200

Fi.34
75 PLN
21201

1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek dopłaty prowizorycznego wydania przedrukowego za 40/5 h., poza śladem podlepek ładny stan, gwarancja Krawczyk.

Fi.34
100 PLN