Auction 56. Russia

35117

1946 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.P188
100 PLN
35118

Mi.P189
70 PLN
35119

1947 ZSRR, kanał Moskwa-Wołga, seria czysta.

Mi.1131-36
15 PLN
35120

1950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta.

Mi.1484-90
50 PLN
35121

1952 ZSRR, sporty zimowe, seria czysta.

Mi.1619-20
12 PLN
35122

1952 ZSRR, 28 rocznica śmierci W.I.Lenina, seria czysta.

Mi.1615-17
25 PLN
35123

1954 ZSRR, 125 rocznica śmierci A.Gribojedowa, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5:12.

Mi.1693C
35 PLN
35124

1955 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa w Moskwie, seria czysta.

Mi.1764-79
35 PLN
35125

1955 ZSRR, 85 rocznica urodzin W.I.Lenina, seria czysta.

Mi.1756-58
25 PLN
35126

1956 ZSRR, 86 rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty.

Mi.1829
20 PLN
35127

1956 ZSRR, malarstwo W.G.Perowa, seria czysta.

Mi.1826-28
12 PLN
35128

1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed.

Mi.1871 IA
80 PLN
35129

1956 ZSRR, 100 rocznica urodzin I.Franko, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5:12.

Mi.1869A
25 PLN
35130

1958 ZSRR, 200 rocznica Akademii Sztuki, znaczek czysty.

Mi.2074
10 PLN
35131

1958 ZSRR, 100-lecie znaczka rosyjskiego, seria cięta.

Mi.2114, 18-19 B
25 PLN
35132

1958-59 ZSRR, samoloty, komplet trzech serii ciętych.

Mi.2106-08,69-71,93B
60 PLN
35133

1958 ZSRR, konferencja ministrów poczty, znaczki czyste: błędnodruk z odwróconą flagą czeską i drugi nakład - poprawiony.

Mi.2084I+II
45 PLN
35134

1958 ZSRR, blok polarny czysty w ładnym stanie.

Mi.Bl.27
60 PLN
35135

1959 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa przemysłowa, seria czysta.

Mi.2188-89
10 PLN
35136

1961 ZSRR, XXII zjazd KPZR, znaczek przedrukowy na srebrnej folii, czysty.

Mi.2541
80 PLN