The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 56. Danzig

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
33766

1924 wydanie w nowej walucie, herb Gdańska na tarczy w owalu, 25+25 Pf karta podwójna, gruba linia adresowa pęknięta w dwóch miejscach.

Fi.Cp28
200 PLN
33767

1925 AMBULANS Z4920 relacji GDAŃSK - SOPOT, wydanie w nowej walucie, herb Gdańska na tarczy w owalu, 10 Pf, jasnozielona, karton szorstki, piaskowy, pionowa kreska pod tk w Postkarte; przesłana 26.4 ambulansem do Sommerfeld.

Fi.Cp25abx
180 PLN
33768

1925 wydanie przedrukowe w związku z obniżeniem taryfy zagranicznej, 20/25 Pf.

Fi.Cp29
200 PLN
33769

1925 wydanie przedrukowe w związku z obniżeniem taryfy zagranicznej, 20/ 25 Pf, ścięte "e" w "postale" i narożny lewy górny ornament obramowania; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp29
250 PLN
33770

1925 wydanie przedrukowe w związku z obniżeniem taryfy zagranicznej, 20/25 + 20/25 Pf karta podwójna, usterka karty podstawowej (części A) uszkodzone lewy i prawy narożne górne ornamenty obramowania i przerwana pionowa linia; karta w rzeczywistości prezentuje się o wiele korzystniej, jasne smugi są prawie niewidoczne.

Fi.Cp30
250 PLN
33771

1925 wydanie przedrukowe w związku z obniżeniem taryfy zagranicznej, 20/25 + 20/25 Pf karta podwójna, usterka karty podstawowej gruba linia adresowa pęknięta w dwóch miejscach.

Fi.Cp30
300 PLN
33772

1925 VI, wydanie półilustrowane, trudny komplet 20 czystych kart 10 Pf i 20 Pf z ilustracjami, w tym karty z różnymi błędami.

Fi.Cp31-32
4 000 PLN
33773

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Zoppot; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp32
180 PLN
33774

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Marienkirche; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp32
180 PLN
33775

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Rathaus.

Fi.Cp32
180 PLN
33776

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Oliva, Schloß und Kirche; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp32
180 PLN
33777

1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Krantor; gruba linia adresowa wyszczerbiona u dołu.

Fi.Cp32
200 PLN
33778

1925 herb Gdańska w owalu, większy format karty, 20+20 Pf karta podwójna; idealny stan zachowania.

Fi.Cp37
400 PLN
33779

1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 58 mm, ilustracja Danzig, Marienkirche; czysta.

Fi.Cp38I
200 PLN
33780

1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 58 mm, ilustracja Danzig, Alte Mühle; czysta.

Fi.Cp38I
200 PLN
33781

1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 58 mm, ilustracja Danzig, Technische Hochschule, gruba linia adresowa złamana; czysta.

Fi.Cp38I B5
300 PLN
33782

1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 58 mm, ilustracja Danzig, Rathaus; gruba linia adresowa złamana; karta dofrankowana i wysłana 20.II.1926 z urzędu Danzig-Langfuhr (Wrzeszcz) do Amsterdamu; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp38I B5, 188
200 PLN
33783

1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 60 mm, ilustracja Winterplatz mit Post- und Telegraphenverwaltung; czysta.

Fi.Cp38III
350 PLN
33784

1927 "XIX UNIV. KONGRESO DE ESPERANTO" (Światowy Kongres Esperanto) Danzig, kasownik okolicznościowy na karcie pocztowej wysłanej 2.8; karta z prawej strony nieznacznie ściemniała).

Fi.Cp33I
200 PLN
33785

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33786

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33787

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33788

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33789

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33790

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33791

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33792

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33793

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp39A
300 PLN
33794

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33795

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33796

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33797

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33798

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33799

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33800

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33801

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33802

1927 wydanie z okazji XIX Światowego Kongresu Esperanto.

Fi.Cp40A
400 PLN
33803

1928/1934 herb Gdańska w owalu, z potrójną linią pionową, 10 Pf na kartonie piaskowym, karta dofrankowana i 12.12.1934 wysłana do Hagi, co widać wyraźnie, doklejony znaczek odpadł po ostemplowaniu przesyłki, poczta holenderska naliczyła dopłatę, stempelek "T" z dopiskiem 10+75, niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp42
60 PLN
33804

1928/1934 PRZESTAWIONE NAPISY "Wohnort" i "Absender" (Mi.200 euro) - wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karta na kartonie piaskowym, ilustracja Danzig, Technische Hochschule; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienie).

Fi.Cp45b B2
500 PLN
33805

1929-37 zestaw serii widokowych, czyste na podlepkach.

Fi.211-3, 252-62, 27
Mi.217-9, 256-66, 27
150 PLN