15531 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 8, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 280 PLN | |
15532 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.33 B Mi.32 |
| 2 000 PLN | |
15533 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, minimalnie załamany narożnik, gwarancja Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 180 PLN | |
15534 |
| 750 PLN | |
15535 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 240 PLN | |
15536 |
| 240 PLN | |
15537 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 300 PLN | |
15538 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 250 PLN | |
15539 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", , gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 250 PLN | |
15540 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 400 PLN | |
15541 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67; widoczne na skanie lekkie zażółcenie i zatarcie na górze, poza tym w bardzo ładnym stanie (Fi.900.-), gwarancja Mikstein, firmowa Gryżewski, z opisem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
15542 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 425 PLN SOLD | |
15543 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", sygnowany mgr. Sewczak-Keihlatchi, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 800 PLN | |
15544 |
| 1 600 PLN | |
15545 |
1919 wydanie krakowskie, list polecony z Cieszyna 26.I.19 do Bogumina, mieszana frankatura za 25 hal. z fałszywym müllerowskim nadrukiem i prawdziwym znaczkiem z nadrukiem pierwszej formy za 40 hal., osobliwe, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.37false, 40 |
| 1 200 PLN | |
15546 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.42, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja A.Łaszkiewicz, de Julien, z opisem Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 6 000 PLN | |
15547 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
15548 |
1919 wydanie krakowskie, miejscowy list z Bielska 1.II.19 w bardzo ładnym stanie. | Fi.38 Mi.48 |
| 250 PLN | |
15549 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterka w postaci uszkodzonych liter TA w nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.38 Mi.48 |
| 200 PLN | |
15550 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 40 PLN | |
15551 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB poz.66, skasowany w Gorlicach gdzie był w sprzedaży, sygnowany Bruba, gwarancja Ćwiertnia, z opisem i sygnaturą sprawdzajacą SM Mikstein. | Fi.39 Mi.37 |
| 1 200 PLN | |
15552 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem formy pierwszej z poz. 78, ślad po nieznacznym zagięciu, gwarancja Mikstein,. | Fi.40No Mi.38K |
| 1 000 PLN | |
15553 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.64, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
15554 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.36, lekko przytarty na froncie, gwarancja i opis. | Fi.41 Mi.39 |
| 20 PLN | |
15555 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.89, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
15556 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja Danowski. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
15557 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
15558 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ślady po dużej podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
15559 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja Mikstein, Lewoński. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
15560 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, z niekatalogowanym błędem "kropka zamiast kwadracika w rombie", gwarancja Mikstein, z opisem Krawczyk. | Fi.41 B Mi.39 |
| 50 PLN SOLD | |
15561 |
| 70 PLN | |
15562 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
15563 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. ze znacznie przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą poz.92, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 150 PLN | |
15564 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.2 "w rombie zamiast kwadracika romb", sygnatura PIONIER, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
15565 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Schmutz, ładnie ściągnięta podlepka. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN | |
15566 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.85 "pęknięta litera K", poza słabszymi zabkami po lewej w ładnym stanie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 B Mi.40 |
| 60 PLN | |
15567 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, oba z błędami na poz.24 i 25 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein, z opisem Falkowski. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 140 PLN | |
15568 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, lewy znaczek bez błędu ślad po podlepce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" postfrisz z lekko złamanym prawym dolnym ząbkiem, gwarancja Mikulski. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 250 PLN | |
15569 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
15570 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26-27, lekkie przygięcie, gwarancja Gryżewski, Lewoński. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |