19193 |
1962 20. rocznica powstania PRL, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1144-8 Mi.1289-92 |
| 110 PLN | |
19194 |
1962 20. rocznica powstania PPR, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1144-8 Mi.1289-93 |
| 120 PLN | |
19195 |
| 100 PLN | |
19196 |
1962-1963 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom V; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki FIS (Ark.1149-51a), bloki 27a i b i 29I i II; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 280 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1144a-1308 Mi.1289-1456 |
| 200 PLN | |
19197 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik za 1.50 zł na bibułkowej przekładce międzyryzowej zamiast na normalnym papierze, fotoatest. | Fi.1151at ark. Mi.1299 |
| 1 600 PLN | |
19198 |
1962 pomniki męczeństwa, narożna parka z numerem walca. | Fi.1157 Mi.1305 |
| 10 PLN | |
19199 |
1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA". | Fi.1158s Mi.1306 |
| 15 PLN | |
19200 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, arkusik. | Fi.1189 ark. Mi.1337 |
| 35 PLN | |
19201 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek. | Fi.1189Pw Mi.1337Zf |
| 30 PLN | |
19202 |
| 40 PLN | |
19203 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 40 PLN | |
19204 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, znaczek bez napisu PWPW. | Fi.1203B1 Mi.1351I |
| 20 PLN | |
19205 |
1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum. | Fi.1205-1206 Mi.1353-1354 |
| 30 PLN | |
19206 |
1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC. | Fi.1209-14, 1216-21 Mi.1357-62, 1364-9&n |
| 20 PLN | |
19207 |
1962 Rok Korczakowski, znaczek za 60 gr. z błędem "dwukropek zamiast kropki po Y w PIERWSZY" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1210 B1 Mi.1358 |
| 30 PLN | |
19208 |
1962 Bajki Marii Konopnickiej, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie. | Fi.1216-21 Mi.1364-69 |
| 1 350 PLN SOLD | |
19209 |
1962 bajki Marii Konopnickiej, arkusz sprzedażny znaczka za 60gr. | Fi.1217 Mi.1365 |
| 65 PLN | |
19210 |
1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24). | |
| 105 PLN | |
19211 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy. | Fi.Ark.1189 Mi.Klb.1337 |
| 360 PLN | |
19212 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ogonek Ś na dolnym łuku litery". | Fi.bl.24a B1 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
19213 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B1 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
19214 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
19215 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
19216 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
19217 |
1962 walka z malarią, kasowany blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", gwarancja. | Fi.Bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 10 PLN | |
19218 |
1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA". | Fi.1046 Mi.1190 |
| 40 PLN | |
19219 |
1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1051 Mi.1195 |
| 20 PLN | |
19220 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki kasowany okolicznościowo czarnodruk. | Fi.1054ND Mi.1210ND |
| 300 PLN | |
19221 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, nowodruk. | Fi.1054ND |
| 150 PLN | |
19222 |
1963 rocznik znaczków czystych. | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 300 PLN | |
19223 |
| 60 PLN | |
19224 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza". | Fi.1222s Mi.1370 |
| 40 PLN | |
19225 |
1963 rasy psów, komplet kopert FDC. | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 20 PLN | |
19226 |
1963 Rasy psów, znaczek za 20 gr z błędem "kropka na cyfrze 0", gwarancja Krawczyk. | Fi.1226 B Mi.1374 |
| 30 PLN | |
19227 |
1963 Rasy psów, znaczek za 60 gr z błędem na poz.42 "kropka po GR", gwarancja Krawczyk. | Fi.1230 B1 Mi.1378 |
| 40 PLN | |
19228 |
1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1240 Mi.1388 |
| 20 PLN | |
19229 |
1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 200 PLN | |
19230 |
1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY. | Fi.1245-1256 Mi.1393-1404 |
| 250 PLN | |
19231 |
1963 gady i płazy, komplet kopert FDC. | Fi.1245-56 Mi.1393-404 |
| 15 PLN | |
19232 |
1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy (wyglada jak papier ze znakiem wodnym), gwarancja Krawczyk. | Fi.1248 Mi.1396 |
| 600 PLN | |