The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 54. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19193

1962 20. rocznica powstania PRL, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1144-8
Mi.1289-92 
110 PLN
19194

1962 20. rocznica powstania PPR, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1144-8
Mi.1289-93 
120 PLN
19195

1962 20. rocznica powstania PPR, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1144-8
Mi.1289-93 
100 PLN
19196

1962-1963 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom V; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki FIS (Ark.1149-51a), bloki 27a i b i 29I i II; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 280 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1144a-1308
Mi.1289-1456 
200 PLN
19197

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik za 1.50 zł na bibułkowej przekładce międzyryzowej zamiast na normalnym papierze, fotoatest.

Fi.1151at ark.
Mi.1299 
1 600 PLN
19198

1962 pomniki męczeństwa, narożna parka z numerem walca.

Fi.1157
Mi.1305 
10 PLN
19199

1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA".

Fi.1158s
Mi.1306 
15 PLN
19200

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, arkusik.

Fi.1189 ark.
Mi.1337 
35 PLN
19201

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek.

Fi.1189Pw
Mi.1337Zf 
30 PLN
19202

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1202-3
Mi.1350-1 
40 PLN
19203

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1202-3
Mi.1350-1 
40 PLN
19204

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, znaczek bez napisu PWPW.

Fi.1203B1
Mi.1351I 
20 PLN
19205

1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum.

Fi.1205-1206
Mi.1353-1354 
30 PLN
19206

1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC.

Fi.1209-14, 1216-21
Mi.1357-62, 1364-9&n
20 PLN
19207

1962 Rok Korczakowski, znaczek za 60 gr. z błędem "dwukropek zamiast kropki po Y w PIERWSZY" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1210 B1
Mi.1358 
30 PLN
19208

1962 Bajki Marii Konopnickiej, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie.

Fi.1216-21
Mi.1364-69 
1 350 PLN
SOLD
19209

1962 bajki Marii Konopnickiej, arkusz sprzedażny znaczka za 60gr.

Fi.1217
Mi.1365 
65 PLN
19210

1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24).


105 PLN
19211

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy.

Fi.Ark.1189
Mi.Klb.1337 
360 PLN
19212

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ogonek Ś na dolnym łuku litery".

Fi.bl.24a B1
Mi.Bl.26 
30 PLN
19213

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B1
Mi.Bl.26 
40 PLN
19214

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B2
Mi.Bl.26 
40 PLN
19215

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B3
Mi.Bl.26 
40 PLN
19216

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.25 B1
Mi.Bl.27 
20 PLN
19217

1962 walka z malarią, kasowany blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", gwarancja.

Fi.Bl.25 B1
Mi.Bl.27 
10 PLN
19218

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
40 PLN
19219

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
20 PLN
19220

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki kasowany okolicznościowo czarnodruk.

Fi.1054ND
Mi.1210ND 
300 PLN
19221

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, nowodruk.

Fi.1054ND
150 PLN
19222

1963 rocznik znaczków czystych.

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
19223

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
19224

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370 
40 PLN
19225

1963 rasy psów, komplet kopert FDC.

Fi.1226-34
Mi.1374-82 
20 PLN
19226

1963 Rasy psów, znaczek za 20 gr z błędem "kropka na cyfrze 0", gwarancja Krawczyk.

Fi.1226 B
Mi.1374 
30 PLN
19227

1963 Rasy psów, znaczek za 60 gr z błędem na poz.42 "kropka po GR", gwarancja Krawczyk.

Fi.1230 B1
Mi.1378 
40 PLN
19228

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
19229

1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza.

Fi.1244
Mi.1392 
200 PLN
19230

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-1256
Mi.1393-1404 
250 PLN
19231

1963 gady i płazy, komplet kopert FDC.

Fi.1245-56
Mi.1393-404 
15 PLN
19232

1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy (wyglada jak papier ze znakiem wodnym), gwarancja Krawczyk.

Fi.1248
Mi.1396 
600 PLN