19513 |
1979 60-lecie PKOl, czworoblok bez druku barwy karminowej, gwarancja Kalinowski. | Fi.2466s Mi.2613F |
| 1 200 PLN | |
19514 |
1979 100 lat wędkarstwa polskiego, znaczek be druku koloru szarej - brak napisu POLSKA, gwarancja Kalinowski. | Fi.2471s Mi.2617F |
| 450 PLN | |
19515 |
1979 100 lat wędkarstwa polskiego, parka marginesowa bez druku barwy szarej - brak napisu POLSKA, gwarancja Kalinowski. | Fi.2471s Mi.2617F |
| 1 000 PLN | |
19516 |
1979 100 lat wędkarstwa polskiego, znaczek be druku koloru szarej - brak napisu POLSKA, gwarancja Kalinowski. | Fi.2477s Mi.2623F |
| 450 PLN | |
19517 |
1979 badanie kosmosu, dolny prawy znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.2511s Mi.2659 |
| 25 PLN | |
19518 |
1979 100 lat wędkarstwa polskiego, parka marginesowa bez druku barwy brązowej - brak napisu POLSKA, gwarancja Kalinowski. | Fi.2777s Mi.2623F |
| 1 000 PLN | |
19519 |
1979 rocznik kopert FDC. | |
| 90 PLN | |
19520 |
1979 60-lecie PKOl, czarnodruk z numerem po lewej stronie, piękny stan, symboliczny numer po lewej. | Fi.Bl.61ND Mi.Bl.74ND |
| 220 PLN | |
19521 |
1979 Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "złoty" z błędem "obcięty szeryf litery T w ŚWIĘTEGO" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.Bl.62a B1 Mi.Bl.75 |
| 30 PLN | |
19522 |
1979 Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" z błędem "obcięty szeryf litery T w ŚWIĘTEGO" na kopercie FDC; gwarancja (Mi.50,- euro). | Fi.Bl.62b B1 Mi.Bl.76 |
| 60 PLN | |
19523 |
1979 40. rocznica napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.65 Mi.Bl.79 |
| 70 PLN | |
19524 |
1979 "TURNIEJ STREFOWY MISTRZOSTW ŚWIATA W SZACHACH" karta pocztowa (sygnatura VII.78) ostemplowana okolicznościowo 22.I w Warszawie; temat - SZACHY. | Fi.Cp664 |
| 20 PLN | |
19525 |
1979 karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 3.VI w Warszawie stemplem o tematyce harcerskiej; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp726 |
| 10 PLN | |
19526 |
1979 "MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MEMORIAŁ ARC.A.RUBINSTEINA" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 5.VIII w Polanicy Zdroju; temat - SZACHY. | Fi.Cp730 |
| 15 PLN | |
19527 |
1980-1989 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików. | Fi.2516-3104 Mi.2664-3252 |
| 550 PLN | |
19528 |
| 40 PLN | |
19529 |
1980 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie. | Fi.2580ND Mi.Bl.74ND |
| 220 PLN | |
19530 |
1980 "II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 10.I w Gdyni; temat - SZACHY, LATARNIE MORSKIE. | Fi.Cp698 |
| 20 PLN | |
19531 |
1981 restytucja żubra, arkusz sprzedażny zagięty w połowie bez dolnego marginesu (10 serii). | Fi.2608-12 Mi.2764-8 |
| 30 PLN | |
19532 |
| 40 PLN | |
19533 |
1981 Sport modelarski, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; dobry stan zachowania (arkusze pionowo zgięte). | Fi.Ark.2614-19 Mi.Klb.2757-62 |
| 120 PLN SOLD | |
19534 |
1981 Dzień Znaczka - stara broń, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.2621-22 Mi.Klb.2769-70 |
| 120 PLN | |
19535 |
1982 Poczta internowanych w czasie stanu wojennego, więzienie Białołęka, Mundial 1982; temat - PIŁKA NOŻNA, MUNDIAL. | Fi.2444 Mi.2591 |
| 70 PLN | |
19536 |
1982 "WYSTAWA POCZT HARCERSKICH" znaczek na ozdobnej karcie ostemplowany okolicznościowo 6.VI. w Warszawie; temat - HARCERSTWO. | Fi.2645 Mi.2794 |
| 10 PLN | |
19537 |
1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, ojciec Augustyn Kordecki karta maksimum. | Fi.2670 Mi.2818 |
| 10 PLN | |
19538 |
| 15 PLN | |
19539 |
1982 Poczta internowanych w czasie stanu wojennego, więzienie Białołęka. | |
| 50 PLN | |
19540 |
1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75). | |
| 34 PLN | |
19541 |
1982 50-lecie zwycięstwa w Challenge, blok z błędem "przerwana trasa Madryt-Pau", gwarancja. | Fi.Bl.73 B Mi.Bl.87 |
| 20 PLN | |
19542 |
1982 FDC - "50-lecie zwycięstwa polskich lotników - Challenge" blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau", gwarancja. | Fi.Bl.73 B Mi.Bl.87 |
| 20 PLN | |
19543 |
| 10 PLN | |
19544 |
1983 750-lecie praw miejskich Torunia, bardzo rzadki znaczek z pustopolem na dole. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 350 PLN | |
19545 |
1983 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Toruń 83. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 10 PLN | |
19546 |
| 10 PLN | |
19547 |
| 10 PLN | |
19548 |
1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78). | |
| 33 PLN | |
19549 |
1984 "PRL - RFN BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" Poznań 2, dekoracyjna koperta, ostemplowana okolicznościowo 14.11. | Fi.2772 Mi.2920 |
| 10 PLN | |
19550 |
| 300 PLN | |
19551 |
1984 40-lecie SB i MO, znaczek z błędem "piąty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 12 PLN | |
19552 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. | Fi.Cp872-878 |
| 50 PLN | |