Auction 52. Postcards from Polish territory

7106

1937 widokówka Karpacz, z obiegu.

20 PLN
7107

1937 widokówka Organizacji Przysposobienia Kobiet do Obrony Kraju, - litografia sygnowana, czysta.

150 PLN
7108

1937 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
7109

1937 widokówka Bydgoszcz, czysta.

40 PLN
7110

1938 widokówka Nowogródek, z obiegu.

25 PLN
7111

1939 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta.

15 PLN
7112

1940 widokówka Kraków, czysta.

10 PLN
7113

1942 kartka z Sopotu - widokówka molo, datownik Gotenhafen Gdynia.

25 PLN
7114

1942 widokówka bez obiegu Warszawa Krakowskie Przedmieście.

50 PLN
7115

1943 widokówka Tatry - Górna trasa kolei linowej Kuźnice-Kasprowy W. z widokiem na szczyt Kasprowego (1988 m), czysta.

10 PLN
7116

1943 widokówka Zakopane - Brama FIS, czysta.

10 PLN