Auction 50. Polish People's Republic 1952-1989

22378

1959 wielcy uczeni, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3.

Fi.992 III.3
Mi.1136
180 PLN
22379

1959 Dzień Znaczka, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3.

Fi.992 III.3
Mi.1126
30 PLN
22380

1959 Wielcy uczeni - Kopernik, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3, gwarancja i opis Walisch.

Fi.993
Mi.1137
60 PLN
22381

1959-1960 polskie stroje ludowe, cztery serie, dwie cięte i dwie ząbkowane.

Fi.994-1003, 1012-21
Mi.1138-1147A+B
35 PLN
22382

1959 numerowany arkusz winietek wystawy filatelistycznej BALPEX I w Gdańsku.

30 PLN
22383

1959 "WALNY ZJAZD ZHP" Warszawa PKiN, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.IV w urzędzie pocztowym w Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp158
20 PLN
22384

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 2 na papierze z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.Pw 956 B1 Pw
Mi.1101 Zf II+II&nbs
40 PLN
22385

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 1 i 3 na papierze z rzadszym - W.III.6 - położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.Pw 956 B1 Pw
Mi.1101 Zf I+III &nb
50 PLN
22386

1960 list polecony z prowizoryczną erką z Sokołowska.

Fi.868, 901
30 PLN
22387

1960 rocznik znaczków czystych - w tym arkusik 100-lat Polskiego Znaczka Pocztowego i czarnodruk (Fi.ponad 240.-).

Fi.1004-1073 + Ark.1
Mi.1148-1217 + Klb.1
160 PLN
22388

1960-1961 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom IV; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki "Subskrypcji" (Ark.1007-11) i nowodruk ND1054; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 390 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1004-1143
Mi.1148-1288
280 PLN
22389

1960-1969 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików.

Fi.1004-1838
Mi.1148-1985
900 PLN
22390

Fi.1004 III.7
Mi.1148
40 PLN
22391

1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem znaku wodnego III.8, gwarancja.

Fi.1008
Mi.1152
320 PLN
22392

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z błędem "brak przecinka po 2".

Fi.1011B1
Mi.1155I
150 PLN
22393

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z błędem "brak przecinka 250 zamiast 2,50 zł".

Fi.1011B1
Mi.1155I
100 PLN
22394

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek za 2,50 zł z klasycznym błędem "250" (18 pozycja w arkuszu) na kopercie FDC; gwarancja (znaczek kasowany - Mi.50.- euro).

Fi.1011 B1
Mi.1155I
100 PLN
22395

1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z klasycznym błędem "250 zamiast 2,50" z rzadszej poz.37 (Mi.75 euro), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.1011 B1
Mi.1155I
180 PLN
22396

1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z klasycznym błędem "250 zamiast 2,50" z poz.18 (Mi.75 euro), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.1011 B1
Mi.1155I
90 PLN
22397

1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek z błędem "250 zamiast 2,50", gwarancja

Fi.1011s
Mi.1155I
70 PLN
22398

1960 "MIĘDZYNARODOWA/ KONFERENCJA/ POMORZOZNAWCZA/ SZCZECIN 1960" Szczecin, znaczek na widokówce ostemplowany okolicznościowo 3.IX.

Fi.1012B
Mi.1156A
25 PLN
22399

1960 karnet - "550 ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM".

Fi.1030-1032
Mi.1174-1176
40 PLN
22400

1960 550 rocznica bitwy pod Grunwaldem, znaczek za 2,50 zł. z rzadszym - III.5 położeniem znaku wodnego, gwarancja.

Fi.1032
Mi.1176
30 PLN
22401

1960 FDC - "Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 60".

Fi.1033
Mi.1177
25 PLN
22402

1960 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 60, arkusik.

Fi.1033 ark.
Mi.1177
45 PLN
22403

Fi.1033 ark.
Mi.1177
45 PLN
22404

1960 Międzynarodowa Wystawa , arkusik na papierze ze znakiem wodnym III.6.

Fi.1033 ark. III.6
Mi.1177
380 PLN
22405

1960 ołtarz Wita Stwosza, arkusz sprzedażny znaczka za 20 gr zagięty w połowie.

Fi.1035
Mi.1179
25 PLN
22406

1960 ołtarz Wita Stwosza, komplet kopert FDC.

Fi.1035-41
Mi.1179-Bl.23
35 PLN
22407

1960 historyczne miasta Polski, znaczek z przesuniętym drukiem barw.

Fi.1052
Mi.1196
35 PLN
22408

1960 historyczne miasta polskie, znaczek bez poddruku w barwie oliwkowej.

Fi.1052
Mi.1196
660 PLN
22409

1960 historyczne miasta polskie, znaczek bez druku barwy oliwkowej.

Fi.1052s
Mi.1196
200 PLN
22410

1960 ptaki chronione w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.1062
Mi.1197
25 PLN
22411

1960 ptaki chronione w Polsce, komplet kopert FDC.

Fi.1062-73
Mi.1197-208
40 PLN
22412

1960 ptaki chronione w Polsce, prawy znaczek z błędem "pogrubione NY".

Fi.1065 B1
Mi.1200
25 PLN
22413

1960 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, cięty znaczek za 2,50 zł. z rzadkim - III.6 położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.1112A
Mi.1256B
60 PLN
22414

1960 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim - III.6 położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.1112B
Mi.1256A
60 PLN
22415

1960-81 zestaw ośmiu czarnodruków w pięknym stanie.

400 PLN
22416

1960 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1030-1032).

180 PLN
22417

1960 Stulecie Pierwszego Polskiego Znaczka, znaczki Poczty Harcerskiej Rzeszów.

40 PLN