Auction 48. Overprint editions 1918-1919

7266

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
7267

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
7268

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.21No
Mi.21K
140 PLN
7269

Fi.21No
Mi.21K
180 PLN
7270

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
7271

Fi.22a
Mi.22a
40 PLN
7272

1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12,5, gwarancja Jendroszek.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
7273

1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12,75, gwarancja Jendroszek.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
7274

1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12,5 : 12,75, gwarancja Weźranowski.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
7275

Fi.22a B4
Mi.22a
35 PLN
7276

Fi.22a B4
Mi.22a
50 PLN
7277

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja.

Fi.22a B4
240 PLN
7278

Fi.22a B4
Mi.22a
30 PLN
7279

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja.

Fi.22a B4
Mi.22a
30 PLN
7280

Fi.22a No
Mi.22a K
150 PLN
7281

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 44, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b
380 PLN
7282

Fi.22b
1 600 PLN
7283

Fi.22b
200 PLN
7284

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z fajnie uszkodzonymi gwiazdkami, na odwrocie lekka sygnatura ołówkiem kopiowym i stempelek firmowy BM, poza tym w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Miszczak.

Fi.22b
380 PLN
7285

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
7286

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
7287

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z fioletowym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
7288

Fi.22bNo
Mi.22bK
700 PLN
7289

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
7290

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 200 PLN
7291

Fi.22b No
Mi.22b K
1 000 PLN
7292

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
7293

Fi.23a
Mi.23B
100 PLN
7294

Fi.23aNo
Mi.23AK
450 PLN
7295

Fi.23b
Mi.23B
150 PLN
7296

Fi.23No
Mi.23K
240 PLN
7297

Fi.23No
Mi.23K
150 PLN
7298

Fi.23No
Mi.23K
150 PLN
7299

Fi.24
Mi.24
90 PLN
7300

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
7301

Fi.24
3 000 PLN
7302

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.24
Mi.24
250 PLN
7303

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
7304

1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12,5 : 12,75, gwarancja Jendroszek.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
7305

Fi.24
Mi.24
15 PLN