The auction will end on 08.07.2024
The auction ends in:

Auction 45. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23358

1898 widokówka Sanct Annaberg - Góra Świętej Anny.


60 PLN
23359

1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania.


150 PLN
23360

1900 około, widokówka Chłopicki w Saragosie 1810, czysta.


50 PLN
23361

1900 widokówka Karkonosze, czysta.


50 PLN
23362

1900 około, Pozdrowienie ze Środy, czysta.


60 PLN
23363

1900 około, widokówka z serii "Z pamiętników J.C.Paska", czysta.


50 PLN
23364

1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu.


120 PLN
23365

1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu.


120 PLN
23366

1900 widokówka Środa, litografia, czysta.


150 PLN
23367

1900 widokówka Gliwice (Gleiwitz), czysta.


40 PLN
23368

1900 około, widokówka Legion polsko-węgierski 1848, czysta.


50 PLN
23369

1900 widokówka Kamienna Góra (Landeshut), czysta.


100 PLN
23370

1900 widokówka Wrocław, litografia, czysta; temat - SECESJA.


150 PLN
23371

1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu.


120 PLN
23372

1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu.


100 PLN
23373

1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia).


150 PLN
23374

1902 widokówka Poznań.


15 PLN
23375

1902 widokówka Warszawa - do patrzenia "pod światło", czysta, bardzo dobry stan zachowania


120 PLN
23376

1903 widokówka Łódź kościół św.Krzyża, z obiegu.


100 PLN
SOLD
23377

1903 widokówka Henryk Sienkiewicz, z obiegu.


40 PLN
23378

1903 Wrocław, widok na ratusz. Piękna kolorowa litografia, długi adres.


38 PLN
23379

1904 widokówka Krynica.


20 PLN
23380

1905 widokówka Łódź, z obiegu.


100 PLN
23381

1905 widokówka parowiec Freia.


20 PLN
23382

1905 widokówka Nysa, czysta.


25 PLN
23383

1905 widokówka Ojców, czysta.


120 PLN
23384

1905 około, widokówka z serii Bohaterki Polskie - Krukowiecka córka b.jenerała wojsk polsk. odważny kuryer w 1863 z dwoma towarzyszkami, czysta.


50 PLN
23385

1905 widokówka Schronisko nad Śnieżnymi Kotłami (Schneegrubenbaude), czysta.


15 PLN
23386

1906 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


30 PLN
23387

1906 widokówka Rzeszów pomnik Kościuszki, z obiegu.


60 PLN
23388

1909 widokówka Częstochowa, Wystawa Przemysłu i Rolnictwa, z obiegu.


50 PLN
23389

1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu.


60 PLN
SOLD
23390

1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


20 PLN
23391

1909 widokówka Buczacz.


30 PLN
23392

1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


20 PLN
23393

1910 widokówka Kołomyja.


18 PLN
SOLD
23394

1910 widokówka Dolina Ojcowska, czysta.


80 PLN
23395

1910 widokówka Bielany.


20 PLN
23396

1910 widokówka Czortków.


27 PLN
SOLD
23397

1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


20 PLN