Auction 45. Germany

23841

1952 RFN, 100-lecie lądowania C.Schurza w Ameryce, znaczek czysty.

Mi.155
25 PLN
23842

1952 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (III), seria czysta.

Mi.156-59
170 PLN
23843

1952 RFN, obrady Światowego Związku Luteran w Hanowerze, znaczek czysty.

Mi.149
20 PLN
23844

1952 RFN, wydanie z dopłatą na młodzież, seria czysta.

Mi.153-54
60 PLN
23845

1953 RFN, Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "IFRABA", seria czysta.

Mi.171-72
75 PLN
23846

1953 RFN, 50-lecie Niemieckiego Muzeum w Monachium, znaczek czysty.

Mi.163
35 PLN
23847

1953 RFN, 125 rocznica urodzin H.Dunanta, założyciela Czerwonego Krzyża - laureata pokojowej nagrody Nobla w 1901 roku, znaczek czysty.

Mi.164
30 PLN
23848

1953 RFN, niemieccy jeńcy wojenni, znaczek czysty.

Mi.165
10 PLN
23849

1953 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) IV, 20+10 Pf. Johann Christian Senckenberg - frankatura pojedyncza, list wysłany 31.12 z Horb do Ittenhausen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.175, 8
50 PLN
23850

1953 RFN, zapobieganie wypadkom komunikacyjnym, znaczek czysty.

Mi.162
25 PLN
23851

1953 RFN, 100 rocznica urodzin prof.P.Erlicha i E.v.Behringa, znaczek czysty.

Mi.197
15 PLN
23852

1953 Berlin, powstanie ludowe w Berlinie wschodnim, seria czysta.

Mi.110-11
60 PLN
23853

1953 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (IV), seria czysta.

Mi.173-76
120 PLN
23854

1954 Berlin, 5 rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty.

Mi.124
20 PLN
23855

1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty.

Mi.115
10 PLN
23856

1954 prezydent T.Heuss - wydanie obiegowe, seria czysta w pięknym stanie.

Mi.177-96
420 PLN
23857

1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty.

Mi.120
20 PLN
23858

1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta.

Mi.200-203
75 PLN
23859

1954 RFN, 1200 rocznica śmierci św.Bonifacego - Apostoła Niemiec, znaczek czysty.

Mi.199
10 PLN
23860

1955 RFN, Lufthansa, seria czysta.

Mi.205-08
50 PLN
23861

1955 Berlin, 1 rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty.

Mi.128
35 PLN
23862

1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen.

Mi.243-246
50 PLN
23863

1957-59 Saara (Bundesland), komplet czysty w ładnym stanie w cenie dwu serii obiegowych.

Mi.379-448
120 PLN
23864

1959 RFN, otwarcie sali koncertowej Beethovenhalle w Bonn, blok ostemplowany na dekoracyjnej kopertcie w pierwszym dniu obiegu, doskonały stan zachowania; temat - MUZYKA.

Mi.Bl.2
250 PLN
23865

1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH21
15 PLN
23866

1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
15 PLN
23867

1989 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH15
80 PLN
23868

1990 NRD, zeszycik znaczków z napisem DEUTSCHE POST, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
30 PLN
23869

1990 DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
40 PLN
23870

1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH26b
20 PLN