6771 |
1918 seria pomnikowa, znaczek uszkodzona prawą ramką, gwarancja i opis Weźranowski. | Fi.2 Mi.2 |
| 30 PLN | |
6772 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. ze znacznie przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja. | Fi.2 |
| 120 PLN | |
6773 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 36 z słabo odbitą prawą ramką, gwarancja i opis usterki znaczka podstawowego Schmutz. | Fi.2 Mi.2 |
| 40 PLN | |
6774 |
1918 seria pomnikowa. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 80 PLN SOLD | |
6775 |
| 15 PLN | |
6776 |
1918 seria pomnikowa, seria znaczków z nadrukami z poz. 22 z błędem "o i l połączone", znaczek za 50 fen. ślad po podlepce, wszystkie znaczki gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2-5 B8 Mi.2-5 |
| 200 PLN | |
6777 |
1918 seria pomnikowa, marginesowa parka znaczków za 5 fen./2 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.52 "uszkodzone k", gwarancja Krawczyk. | Fi.2 B |
| 70 PLN | |
6778 |
1918 seria pomnikowa, prawe znaczki z poz. 36, 45 z uszkodzoną ramką na wskutek zużycia matrycy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 120 PLN | |
6779 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane prawe 5", rzadka usterka występująca tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 120 PLN | |
6780 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką uszkodzony prawy brzeg znaczka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B Mi.2 |
| 60 PLN | |
6781 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta", gwarancja Mikstein. | Fi.2B1 Mi.2 |
| 80 PLN | |
6782 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B1 Mi.2 |
| 25 PLN | |
6783 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 60 PLN | |
6784 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 19-20/28-29, prawy górny znaczek z błędem występującym "uszkodzone kropka pomiędzy nóżkami k". | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 45 PLN | |
6785 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plama przy l". | Fi.2B6 Mi.2 |
| 40 PLN | |
6786 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym w części nakładu "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B8 Mi.2 |
| 100 PLN | |
6787 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędnym nadrukiem formą z nominałem 25 zamiast 5 fen., rzadkie znane z kilku arkuszy. | Fi.2 P1 Mi.2 |
| 1 800 PLN | |
6788 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Falkowski. | Fi.3 Mi.3 |
| 55 PLN | |
6789 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 30 PLN | |
6790 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym w poziomie w lewo nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 45 PLN | |
6791 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
6792 |
1918 seria pomnikowa, parka z silnie przesuniętym nadrukiem w poziomie w lewo. | Fi.3 Mi.3 |
| 50 PLN | |
6793 |
1918 seria pomnikowa, parka z przesuniętym nadrukiem w poziomie w prawo. | Fi.3 Mi.3 |
| 50 PLN | |
6794 |
1918 seria pomnikowa, miejscowy list polecony z Warszawy 21.2.19, piękna frankatura wielokrotna, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3 Mi.3 |
| 1 000 PLN | |
6795 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 18 z uszkodzonym prawym brzegiem znaczka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
6796 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z poz. 38 z błędem "uszkodzona 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
6797 |
1918 seria pomnikowa, prawy dolny znaczek z poz. 17 z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
6798 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z poz. 37/47, prawy górny znaczek z błędem "brak noska w prawej jedynce", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
6799 |
1918 frankatura mieszana - seria pomnikowa - 10 fen./6 gr., wydanie PP/GGW - 20 fen. z nadrukiem drugą formą i wydanie markowe - 5 i 15 fen. cięte, ładnie frankowany list polecony, wysłany 29.I.1919r. - w trzecim dniu obiegu znaczków wydania markowego, z Będzina do Sławkowa, kasownik odbiorczy na odwrocie; gwarancja Krawczyk. | Fi.3, 10II, 86A, 88A Mi.3, 10II, 90, 92&n |
| 500 PLN | |
6800 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. z niekatalogowanym błędem "uszkodzone a", gwarancja. | Fi.3 B |
| 40 PLN | |
6801 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z poz. 3 z błędem "l zamiast 1", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B Mi.3 |
| 60 PLN | |
6802 |
1918 seria pomnikowa, dolny środkowy znaczek z poz. 38 z błędem "prawa 1 bez noska", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B Mi.3 |
| 80 PLN | |
6803 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B1 Mi.3 |
| 25 PLN | |
6804 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z poz. 3/13, lewy dolny znaczek z błędem "poezta", dolne znaczki zagięte przed nadrukiem, podniesiona gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B1 Mi.3 |
| 40 PLN | |
6805 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen. z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.3 B1 Mi.3 |
| 25 PLN | |
6806 |
| 30 PLN | |
6807 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok, dolny lewy znaczek z błędem "wyszczerbiona prawa górna część litery N". | Fi.3B2 Mi.3 |
| 40 PLN | |
6808 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "uszkodzona prawa górna część litery N", prawy znaczek spacja przy prawej jedynce, oba błędy występują w niewielkiej części nakładu. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 150 PLN | |
6809 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B3 Mi.3 |
| 40 PLN | |
6810 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione P", brzydkie podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.3B4 Mi.3 |
| 15 PLN | |