Auction 41. Postcards from Polish territory

26626

1898 widokówka Sanct Annaberg - Góra Świętej Anny.

50 PLN
26627

1899 widokówka Tczew, z obiegu.

100 PLN
26628

1899 widokówka Grudziądz - karta pocztowa prywatnego nakładu z ilustracją.

120 PLN
26629

1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
26630

1900 widokówka Braniewo (Braunsberg O/Pr.), litografia do patrzenia pod światło, z obiegu.

200 PLN
26631

1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia).

150 PLN
26632

1901 widokówka Warszawa, karta sucho tłoczona, zapisana bez obiegu.

120 PLN
26633

1902 widokówka Poznań.

10 PLN
26634

1902 widokówka Wrocław, czysta.

40 PLN
26635

1902 widokówka Warszawa - do patrzenia "pod światło", czysta, bardzo dobry stan zachowania

150 PLN
26636

1903 widokówka Tatry.

20 PLN
26637

1904 widokówka Krynica.

40 PLN
26638

1905 widokówka Jaszczurówka, czysta.

70 PLN
26639

1905 widokówka parowiec Freia.

10 PLN
26640

1906 widokówka Czernowitz - Czerniowce.

20 PLN
26641

1907 widokówka Kraków, czysta.

40 PLN
26642

1908 widokówka Gdańsk, z obiegu.

20 PLN
26643

1909 widokówka Buczacz.

20 PLN
26644

1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu.

60 PLN
26645

1909 widokówka Częstochowa, z obiegu.

40 PLN
26646

1909 widokówka Kartuzy, z obiegu.

30 PLN
26647

1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce.

20 PLN
26648

20 PLN
26649

1910 widokówka Czortków.

25 PLN
26650

1910 widokówka Bielany.

20 PLN
26651

1910 widokówka plaża bałtycka.

15 PLN
26652

1910 widokówka Kołomyja.

20 PLN
26653

1910 widokówka Bogumin (Oderberg), czysta.

50 PLN
26654

1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce.

20 PLN
26655

1910 widokówka Kazimierz nad Wisłą, z obiegu.

80 PLN
26656

1910 widokówka Morskie Oko, czysta.

30 PLN
26657

1910 około, widokówka Niemen pod Balwierzyszkami, zapisana bez obiegu.

80 PLN
26658

1910 widokówka Zakopane, czysta.

30 PLN
26659

1911 widokówka artystyczna "Kury" wydana z okazji Świąt Wielkanocnych, litografia sygnowana przez Stanisława Matejkę - wnuka słynnego Jana Matejki, karta z obiegu, wysłana 13.IV miejscowo w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
26660

1911 widokówka Czernowitz - Czerniowce.

20 PLN
26661

1911 widokówka "Na Biwaku", ręcznie podbarwiana, przedstawiająca żołnierzy Legionów Polskich we Włoszech, czysta.

60 PLN
26662

1912 widokówka Zinków, czysta.

60 PLN
26663

1912 widokówka patriotyczna "Mazur", czysta.

40 PLN
26664

1912 widokówka Pilawa, czysta,

60 PLN
26665

1912 widokówka Dąbrowica, czysta.

60 PLN