Auction 40. Polish People's Republic 1952-1989

19665

1955 rocznik kopert FDC.

220 PLN
19666

1955 stempel okolicznościowy zjazdu internistów polskich w Szczecinie.

10 PLN
19667

1955 stempel okolicznościowy 400-lecia Gimnazjum w Lesznie.

10 PLN
19668

1955 stempel okolicznościowy Festynu Sportowego w Mirocinie.

10 PLN
19669

1955 stempel okolicznościowy Zjazdu Kolarski.

10 PLN
19670

1955 stempel okolicznościowy Dni Radomia.

10 PLN
19671

1955 stempel okolicznościowy powiatowej wystawy rolniczej w Przemyślu.

10 PLN
19672

1955 stempel okolicznościowy Centralna Imprezy Noworocznej w Poznaniu.

10 PLN
19673

1955 stempel okolicznościowy marszu szlakiem gen. Świerczewskiego.

10 PLN
19674

1955 stempel okolicznościowy konkursu "czy znasz Związek Radziecki".

10 PLN
19675

1955 karnet okolicznościowy z blokami z okazji Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej.

Fi.bl.14, 15
Mi.Bl. 15, 16
30 PLN
19676

1955 VI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, bloki kasowane okolicznościowo.

Fi.Bl.14-15
Mi.Bl.15-16
30 PLN
19677

1955 VI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, blok z błędem "kropka w A", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.14s
Mi.Bl.17
20 PLN
19678

1955 VI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, blok z błędem "ścięte VI", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.15t
Mi.Bl.18
60 PLN
19679

1955 "VI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA W POZNANIU", blok z błędem - "ścięte VI" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.15t
100 PLN
19680

1955 VI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, blok z błędem "przecinek między L a N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.15u
Mi.Bl.18
120 PLN
19681

Fi.Bl.15u
Mi.Bl.18
50 PLN
19682

1955 karnet Wystawy Filatelistycznej w Warszawie.

Fi.bl. 16-17
Mi.Bl. 17-18
40 PLN
19683

1956-1959 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom III; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw); można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 570 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.810-1003B
Mi.954-1147A
420 PLN
19684

1956 rocznik znaczków czystych.

Fi.810-850
Mi.954-994
100 PLN
19685

1956 stempel okolicznościowy Kongresu głuchych szachistów.

Fi.811
Mi.955
10 PLN
19686

1956 FDC - "XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata".

Fi.812-814
Mi.956-958
16 PLN
19687

1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, czworoblok ze "zdwojonym" drukiem barwy fioletowoniebieskiej bardzo wyraźnie widoczną na lewych znaczkach, unikalne, fotoatest ze szczegółowym opisem powstania tej osobliwości Schmutz.

Fi.813s
Mi.957
1 600 PLN
19688

1956 karnet - "STATKI POLSKIE".

Fi.815-819
Mi.959-963
25 PLN
19689

1956 "LPŻ II MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA WODNA GIŻYCKO LIPIEC 1956" Giżycko, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 22.VII (Myślicki 56 034); temat - ŻEGLARSTWO.

Fi.817
Mi.961
20 PLN
19690

1956 IX Wyścig Pokoju, 4 koperty z kasownikami wszystkich etapów na terenie Polski: Warszawa, Łódź, Stalinogród !!! i Wrocław; temat - KOLARSTWO.

Fi.821
Mi.965
50 PLN
19691

1956 wydanie prowizoryczne, marginesowa parka znaczków za 40/80 gr. z przesuniętym nadrukiem, lewy z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja Krawczyk.

Fi.827Ia B
Mi.971
70 PLN
19692

1956 wydanie prowizoryczne, znaczek za 40/80 gr. z błędem nadruku "brak pionowej kreski w cyfrze 4", gwarancja.

Fi.827Ia B
Mi.971
30 PLN
19693

1956 wydanie prowizoryczne, marginesowa trójka znaczków za 40/80 gr., górny z błędem "częściowy brak pionowej kreski w cyfrze 4, dwa pozostałe "uszkodzona pionowa kreska cyfry 4", gwarancja Krawczyk.

Fi.827Ia B
Mi.971
80 PLN
19694

1956 FDC - "Międzynarodowa Kampania Muzealna".

Fi.837-839
Mi.990-992
10 PLN
19695

1956 Dzień Znaczka Chopin - Liszt, znaczek z bloku.

Fi.840 (Bl.18)
Mi.981
35 PLN
19696

1956 rocznica śmierci dra J.Dzierżona, znaczek za 60 gr. typu II z uszkodzoną literą D, gwarancja.

Fi.842II
Mi.963
10 PLN
19697

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesuniętym drukiem stalorytu.

Fi.843
Mi.984
50 PLN
19698

1956 karnet - "XVI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MELBOURNE"; temat - OLIMPIADA.

Fi.843-848
Mi.984-989
40 PLN
19699

Fi.845
Mi.986
50 PLN
19700

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesunie tym drukiem stalorytu.

Fi.846
Mi.987
50 PLN
19701

1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 45 gr. z błędem "kółeczko obok nominału", gwarancja Krawczyk.

Fi.846 B
Mi.987
30 PLN
19702

1956 Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Fi.854-856A+B, Bl.19
Mi.998-1000A+B, Bl.2
45 PLN
19703

1956 rocznik kopert FDC.

205 PLN
19704

1956 stempel okolicznościowy 500. rocznicy powstania Szamotuł.

10 PLN